Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért kellene Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene Szerintetek együtt maradni azzal, aki megcsalta a házastársát?

Figyelt kérdés
Egy hasonló kérdés miatt érdekelne.Azokat, akik elváltak emiatt, elég durván leszavazták.Csak őszintén írjátok meg, lehet ma olvasok olyan érveket, amik nekem is érthetőek lennének.:)
2017. jan. 22. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Maximum akkor maradnék azzal aki megcsalt ha lenne gyerekem és még kicsi lenne.
2017. jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Ez attol fugg. Ha meg van szeretet es mind a ket fel oszinten meg akarja oldani azokat a problemakat amik megcsalashoz vezettek akkor felesleges egy pl. 10 eves kapcsolatot eldobni.


Csak szerintem legtobbszor ha megcsalas van akkor mar ritka hogy mind a ket fel helyre akarja hozni a problemakat a sertettseg meg a strapa miatt.


De abban en nem hiszek hogy szegeny megcsalt fel es rohadt megcsalo. Mindig ket fel kell mindenhez. A problemak szonyeg ala sopresehez is. Csak aztan az erkolcsi magaslatrol a megcsalt fel ezf nem hajlando elismerni.

2017. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki szavazta le? A csalás nálam válóok.
2017. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek egyéni döntése.Én az első szeretőnél még nem váltam,hanem együtt maradtam,mert hinni szerettem volna,hogy megbánta,nem teszi meg többet,és szerettem,de nagyon.Az második szeretőnél,már kiábrándultam és azonnal kidobtam a lakásomból!Én is haragos voltam azokra anno akik azt mondták úgyis megteszi megint (talán ezért a lepontozás)
2017. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.Próbálok reagálni rájuk.


Nekem is kisgyerekem volt, de ez nem volt ok a maradásra.


Egyetértek abban, hogy két fél kell hozzá.A megcsalt és a megcsaló.Az is igaz, hogy a megcsaltak jó része nem ismeri be a hibáját.De!Van olyan aki elismeri, ettől viszont nem muszáj elnézni a csalást...Nekem nem ment, olyan undor vett erőt rajtam, ami már nem volt uralható.Ezért rossz lennék?Nem érzem úgy.


3-as nem tudom kiszavazta le az emberek válaszait...de gondolom azok, akiknek természetes a félrekefélés.Mert ez jár nekik.

2017. jan. 22. 15:43
 6/12 A kérdező kommentje:

#4


Igen...sokan a saját hibájukból tanulnak.A remény elvakítja a józan észt.

2017. jan. 22. 15:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Hat persze attol hogy mindenki hibas meg nem kotelezo egyutt maradni. Ha igy ereztel, jol tetted hogy leptel.
2017. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egy hazasagban nem lehet olyan hibat elkovetni amire a valasz a megcsalas. Vannak rossz hazassagok, vannak problemak, lehet elhanyagolas, de arra nem lehet a valasz a megcsalas. Ha nekem nem jo valami akkor megbeszelem, ha nem valtozik semmi akkor elvalok, nem csalok, hazudok, jatszmazok.
2017. jan. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolso ez a legtobbszor sajnos szoveg. Jol hangzik meg minden de az elet a tapasztalatok szerint nem igy mukodik. Eltel mar hazassagban? Rosszban? Ahol elhanyagoltak? Aztan jott valaki aki figyelmes volt? Stb? Igen? Nemet mondtal? Ha igen gratulalok tied az aranygerinc emberseg dij. Ha nem akkor beszelgessunk ha ilyen szituba kerulsz. Aztan itt gyiken lepontozhatod aki nem ert egyet veled, meg minden ettol meg teged ugyanugy megcsalhatnak mint barkit aztan majd, mivel elutasitod a sajat felelossegedet, sosem fogod feldolgozni. Vegso soron igy te jarsz rosszabbul. Aranygerinc ide vagy oda. Konnyebb elfogadni az elet rossz oldalait es elengedni azt akire mar nincs szukseged mint itt feleslegesen harcoskodni valami ellen ami olyan osi mint maga az ember.
2017. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Én ismerek olyan házaspárt, akiknél a megcsalás "hozta helyre" az amúgy megromlott házasságot. Amikor ugyanis szakítottak, rájöttek, mennyire fontosak egymásnak és elkezdtek közösen tenni a változásért. Jobb lett a kapcsolatuk, mint előtte, és ez már több mint 10 éve tart. (Baráti házaspár.)
2017. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!