Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált férfiakat kérdeznék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált férfiakat kérdeznék, hogy mi volt a válásuk oka?

Figyelt kérdés

2017. márc. 30. 10:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Apámnak kisebbségi komplexusa volt, amiért anyám többet keresett, megromlott a kapcsolata anyámmal, megcsalta őt egy fiatalabb nővel, aki aztán mikor terhes lett, addig csesztette apámat, amíg az belement, hogy elhagyjon minket és elvette azt a nőt feleségül
2017. márc. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
13%

A legtobb esetbe miutan a nobol anyuka lesz...a ferjere nem ferjkent tekint hanem csak apukara. Ez kva gaz.

Nem baj...a kiehezett 35 eves hapsik a legjobbak az agyba. Velem jatszhatnak apucisat 20L

2017. márc. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
2.: ez inkább fordítva szokott lenni: a férfiak nem tudnak egy kismamára nőként tekinteni és nem sül le a bőr a képükről a terhes párjukat megcsalni
2017. márc. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
10%
Hat...eleg csak annyit megnezni h sose pl.Petinek v ferjemnek hivja a parjat, hanem apanak....mindig minden helyzetbe :D
2017. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Noblesse Oblige ***** válasza:
74%
Apukám anyának hívja a feleségét és a felesége apának, apukámat. De ettől nem lesz rossz a kapcsolatuk, ami bizonyítja, is, hogy átlag 2-3 évente születik egy új csemete a családba. (mondjuk én örülök, hogy megtalálta végül apám a boldogságot)
2017. márc. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
18%
Kevés szex, nem akart sportolni, beképzelt volt...ilyenek sosem bántam meg.
2017. márc. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén? Egy barom voltam.

Belefutottam a munkahelyen egy ilyen puncuskába, mint a kettes válaszoló. Pi.navakságot kaptam. Fiatalabb, újabb, izgatóbb: és bevettem a szövegelését, hogy mennyivel többet tudna nyújtani, mint a feleségem.

Aztán egyszer jött azzal, hogy vagy én vallok színt otthon, vagy ő keresi fel a feleségemet. Bevallottam én (részben). Kidobott, elváltunk.

2017. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
63%

Az asszony egy lusta tetű volt, csak hébe-hóba dolgozgatott, így nekem éjjel-nappal húznom kellett az igát, hogy haladjunk is valahova.

Emiatt aztán elkezdett b.s.z.tatni, hogy nem töltök elég időt vele, ez odáig fajult, hogy bezsarolt, hogyha nem változtatok, akkor ő bizony társkeresőzni fog.

Ekkor telt be a pohár végleg, beintettem neki, hogy a jó anyját zsarolgassa, és még aznap délután le is léptem.

Persze fél év se kellett, hogy sírva könyörögje vissza magát, mert rájött, hogy a pénz nem a fán terem, de hülye lettem volna visszafogadni, megkúrtam még párszor, aztán végleg leépítettem :D

2017. márc. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
Megcsalt az feleségem, ezért váltam.
2017. márc. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%

2 gyerek és 14 év után azt mondta hogy nem szeret már, új kalandokra, izgalmakra vágyik és kiélné magát.


Volt is valakije, de azt mondta addig nem feküdt le vele, amíg külön nem költöztünk.

38/f

2017. márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!