Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Barátom azt mondja nem szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hugi* kérdése:

Barátom azt mondja nem szerelmes de szeret ez most mit jelent? Nem kapok csòkot se érintést. Vége? Én szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

„nem szerelmes de szeret” Ez teljesen normális, hiszen a szerelem elmúlik, nagyonmax 3 évig tarthat.


„Nem kapok csòkot se érintèst” Ezen már lehet aggódni. De szerintem ez múlhat a szeretetnyelveken is. beszélni kell róla, kinek mire van szüksége! Nézzetek utána!

2017. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyszer egy barátnőmnek én is hasonlót mondtam

ő megsértődött rajta amit meg is értek

nálam azt jelentette hogy szerettem, szerettem vele lenni

de nem voltam szerelmes, amiből az következett volna hogy ha közben találkozok valakivel akibe szerelmes is lettem volna akkor valószínű otthagyom. sajnos a szerelem ritka kincs így végül ez a kapcsolatom úgy múlt ki 7 évesen hogy nem lettem közben szerelmes se belé se másba :)

2017. ápr. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki szeret soha sem konkretizalja. Hanem csak annyit mond hogy szeretlek!!! Ő dobni fog. Ez a mondat arra utal és ezzel próbálta már elorevetiteni szamodra a kapcsolat veget. Kesobb fogja mondani tudod multkor mondtam mar hogy mar nem ugy szeretlek mint regen es most meg kell vmit beszelnunk. Beleszerettem Roziba.
2017. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!