Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Itt már csak a válás a megoldá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt már csak a válás a megoldás, ugye?

Figyelt kérdés
Segítsetek, nem tudom mi tévő legyek. A férjemmel nagyon megromlott a viszonyunk. Már több hónapja, csak veszekedés, kiabálás. Nem foglalkozik se velem, se a fiával, se a közös lányunkkal. Nem csinál itthon semmit. Konkrétan sz....k mindenre. Minden az én nyakamba szakad és őt ez egyáltalán nem érdekli. Mert ő dolgozik 10 órát, neki ennyi volt egész napra, az nem gond, hogy én kb. "30" órát dolgozom egy nap. Alig tudok a teendőim végére érni. Nem beszélget velem, sőt egy hete már egyáltalán nem szól hozzám, a lányunkhoz sem. A fiához néha szól. Nagyon magányos vagyok, fáradt testileg, lelkileg. Már nem akarok megfelelni sem. Ha ne készül el az ebéd mire haza ér, nem erdekel. Többször próbáltam beszélni vele, de mire oda jutunk, hogy mi a gond, belém köt, hogy folyton ideges vagyok. Ez tény, de úgy, hogy minden az én nyakamba szakad így nagyon nehéz. Mikor mondom neki, hogy vigyázzon a lányunkra, amíg pl. Elmosogatok. Rögtön jön a hiszti, hogy ezt sem tudod megoldani. De megtudom, csak nem mindegy, hogy 15 percig vagy 40 percig mosogatok, mert folyton azt nézem, hogy hova mászik be, mit pakol szét. Szóval nem tudom mit tegyek már. Úgy érzem jobb lenne elválni, mert ez igy teljesen tönkre tesz.

2017. okt. 26. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem jó így. Nem próbáltál külön alkalmat keresni arra, hogy komolyan beszélj vele erről?
2017. okt. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dehogynem. A fia iskolában volt, a masfel5 évesünk aludt. Szerettem volna vele beszélni, hovy nagyon kimerült vagyok, kellene segítség, hogy jobban kivegye a részét elvégre is az ő gyerekei, ő is itt él. De amint próbálom neki ezeket elmondani, rögtön én vahyok a rossz, a hisztis, aki nem tudja egyedul végezni otthon a dolgokat és hogy folyton piszkálom.
2017. okt. 26. 23:08
 3/7 anonim ***** válasza:
16%

Vegyen egy mosogatogepet. Es vegyetek tobb gyujtocsomagolas papirtanyert. Nekem bevalt.

Vagy fozz hust /halat es talald nyers zoldseggel. Egyszeru es egeszseges. Ez is bevalt.

Jarj el minden nap sportolni meg tarsasagba heti 1-2-szer. Ez is bevalt.


N

2017. okt. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kapuzárási pánik, vagy munkahelyi gond. Előbbinél nem sokat tehetsz, utóbbinál kihúzhatod belőle. Lehet olyan, amit nem mer elmondani, például hogy leépítik.
2017. okt. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt soha nem tudtam felfogni, hogy pici gyerekek mellett hogy lehet elvàlnj... a problémák nem egyik napról a másikra alakulnak ki. Ha meg elindul egy kapcsolat a lejtőn, akkor minek kell gyerekeket csinálni?
2017. okt. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet. Nálunk az a gond, hogy a munkában nem tud nemet mondani, mindent elvállal, belefullad, mert képtelenség megcsinálni, amit bevállal. Mindig fáradt, velem, a fiunkkal nem törődik. Társas magányban élek. Többször próbáltam beszélni vele, reakció ugyanaz, mint nálatok. Nálunk még arra sem képes, hogy maga után elpakoljon. És mindig jön a válasz, hogy más is meg tudja csinálni, anyám is meg tudta három gyerekkel. Én is a váláson gondolkodom. Mert ugyan egyedül lennék akkor is, viszont nyugodtabb lenne a légkör.
2017. okt. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek, kérdező?
2023. máj. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!