Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetnek ebben az esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek ebben az esetben? Az exemrol kiderult hogy sokszor megcsalt a hazassagunk alatt. Valas utan mar volt is azonnal baratnoje.

Figyelt kérdés
Aztan azt a not eldobta mert nem engedtem a no miatt oda a gyerekeket mert olyan colt a no. Aztan az exem kitalalta hogy o vallalja a lakast fizetbi mert hiteles irassam ra. En hulye belegyeztem mert 3 gyerek mellett nem tudtam volna fizetbi a hitelt. Az otp -ben derült ki hogy szépen behúzott a csőbe!!!! Én aláírtam a papirt hogy az övé lehet a ház. De. A hitel fele a nevemen maradt!!!!! Jol megszívatott. És most az új ku rvaja már ott lakik ráadásul vemhes. Ha valami lesz en még fizethetem a hitelt. Nost lesz az esküvőjük. Még tudom valahogy ezt akadályozni? Nem vagyok hajlandó más kurv a miatt fizetni!!!! Mit tehetnek? Nagyonfontos lenne. 2 nap múlva esküvő.....
2018. jan. 9. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Ki ne koltozz a hazbol, mert igy birtokvedelem illet meg! Hagyd hagy koltozzon oda a macaval, majd raun. Csak mosolyogj de ne szokj meg.
2018. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt bebuktad.
2018. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen ostoba no miert vallalhat legalisan gyereket?
2018. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ezt rám mondod utolsó? Mert akkor egy undorito fereg vagy...
2018. jan. 9. 17:38
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudom h az vagyok. De te meg tonkreteszed artatlan gyermekek eletet mert felnott emberkent olyan bamba vagy mint egy 12 eves. Lehetne tobb eszed. Szegyen....

H fognak majd ok egyetemre menni? Vagy egyaltalan a minimumot rendesen megkapni?

Kicsit mielott elkapkodsz mindent ulj le es kerdezz korbe nalad okosabb embertol. Nem lsz nehez, nalad mar 16 evesen tobb eszem volt ezekhez, ugyhogy sok a lehetoseged.

2018. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Minden ember felelős a saját döntéseiért. A hitel a tiéd és a lakás a férjedé. A férjed szemét módon viselkedett veled, de te meg hülye voltál. Egy ügyvédet kellett volna megfizetned mielőtt bármit is aláírsz.

A lagzit nem tudod megakadályozni és a lakást sem fogod tudni visszaszerezni.

Ha más terhességét vemhességnek nevezed akkor megérdemled a sorsod.

2018. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Szörnyen alpári nő (?) vagy, őszintén sajnálom a gyerekeidet, hogy nincs egy kultúrált, intelligens édesanyjuk.


Az, hogy az exférjed megcsalt, és hogy a válásotok után azonnal lett barátnője, senkit sem érdekel, válni nem azért szoktak a házastársak, mert minden szép és jó. Ezek a dolgok semmit sem befolyásolnak. Azért viszont komolyan megütheted a bokád, mert nem engeded láthatásra el a gyerekeket, mert az a nő "olyan".

Ha "olyan" a nő, azt a bíróságon először bizonyítanod kell.


A hitelt besz@ptad, már bocsánat, de te magad is ezt írod: "én hülye".


Az új k.rvával viszont illene rendezni a viszonyod, mert bizonyos időközönként ő fog gondoskodni a te gyerekeidről (vagy hogy a te szóhasználatoddal éljek: a te vemhességeid eredményeiről). Puszipajtások nyilván nem lesztek, de értelmes felnőtt emberekként azért tudni kellene viselkedni.


Az esküvőt miért akarod megakadályozni? Ezt nagyon nem értem.


És hogy miatta fizetsz? Ez nevetséges! A hitelt te vetted fel, nem ő, neki semmi köze a hiteledhez.

2018. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Na ide figyeljetek ti passsz tok. A hitelt nem én vettem fel hanem az exem döntése miatt. És elég sajnálatos hohy ennyire szörnyen bunk ok vagytok. Kertem egy tanacsot es egybol letamadtok szegyeljetek magatokat. El is ashatnatok magatokat jo gyorsan. Ki irta hogy a gyerekeim veszelyben vannak? En ferjhez mentem ujra csodalatos parom van es kepzeljetek el kulfoldon lakom de akkor sem akarok 17 milliót csak úgy kidobni másik pic sá ra az ablakon!!! Es pont azert mert felelosseg teljes Anya vagyok! Aki gondol a gyerekeire. Es köszönöm. Az egyetem már az egyik lányomnak működik.es a többi is fog menni. Mert nem vagyok hulye. Ezen az egy dolgon kívül. Kívánom mindegyikotoknek tiszta szívemből hogy kerüljetek ilyen szar helyzetbe!!! És ássatok jó nagy gödröt higy biztos beleférjetek....
2018. jan. 9. 19:23
 9/17 A kérdező kommentje:

Mar sajnalom h kiirtam a kerdest

Azt hittem az emberek normálisak. De jó nagyot kellett csalódnom.....

2018. jan. 9. 19:29
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Remelem elveszik toled a gyerekeket. Jobb eletuk lenne. Te szerensetlen xar "anya"
2018. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!