Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik hosszú kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izabella220 kérdése:

Akik hosszú kapcsolat után léptek ki egy kapcsolatból, azoknak mi hozta meg a döntést hogy egyedúl folytassák akár gyerekkel is?

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Jobb egyedül mint egy olyannal akivel nem működik.... Például... De ezer oka lehet.
2018. márc. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt folyamatosan ugyanazzal a nővel és inkább egyedül a gyerekekkel, mint elviselni, hogy 3. fél vagyok a saját házasságunkban.
2018. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már azt éreztem, hogy nem együtt élünk hanem egymás mellett és folyamatosan egyedül éreztem magam,annak ellenére hogy mellettem volt akkor döntöttem a szakítás mellett.Főleg, hogy nem értette mi hiányzik nekem.12 évet éltünk együtt.
2018. márc. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már azt éreztem, hogy nem együtt élünk hanem egymás mellett és folyamatosan egyedül éreztem magam,annak ellenére hogy mellettem volt akkor döntöttem a szakítás mellett.Főleg, hogy nem értette mi hiányzik nekem.12 évet éltünk együtt.


Mi 10 évnél járunk, ugyan ezt érzem, és én is azt gondolom, hogy még tavasszal beadom a papírokat.

Sok-sok próbálkozásom volt, kérlelésem, de semmi változás. Társas magánynak hívják.

2018. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szia! A 21. évben váltunk el, 2 gyerekkel, akik nálam (anya) maradtak.A 20. évünk már maga volt a pokol, az (akkor még) férjem csajozott, játékautomatázott, hazudozott, meglopott. Mégsem akartam válni, előszörre, csak külön lenni pár hónapot,esetleg évet, hátha rájön hogy ez így nem család, de nem volt hajlandó semmiféle kompromisszumra ,csak az erőszakos válaszokat és viselkedést kaptam.Mikor már mások is szóltak hogy nőkkel látták itt-ott akkor elbeszélgettünk, de nem változott semmi. Így beadtam a válópert és elváltunk nagy hűhóval, mert akkor meg már vissza akart kerülni a pikszisbe,de már elegem volt a megaláztatásból.
2018. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!