Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért jó a férfiaknak mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a férfiaknak mindig megcsalni a társukat?

Figyelt kérdés
Azt hittem egy álom a házasságom.Annyi szeretetet kaptam a férjemtől.Naponta megölelt,a kedvembe járt mindig.Most pedig lebukott egy nála 20évvel fiatalabb lánnyal.És mikor megláttam őket,a férjem még engem alázott meg.Azonnal elküldtem.....Nem hagyott volna el,tudom,ahhoz igen szépen éltünk(látszólag ezek szerint).Azóta hallom innét-onnét,hogy évek óta mindig csalt valakivel.Volt egyszerre több nője is...Nekem meg hozta a virágot sűrűn,gyakran szexeltünk,stb.Semmi jele nem volt.Van egy kisbabánk is.Miért jó neki?Tönkretette az életünket.Így telt el 15év.
2010. jún. 14. 16:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

...ezért nem akarok családot alapítani.:(


Amúgy NEM MINDEN férfi ilyen! A volt barátommal a kapcsolatunk utolsó éveiben le se feküdtem, csak együtt laktunk, aztán mikor szakítottunk és azzal vígasztaltam, hogy majd lesz neki más, akkor csak annyit mondott, de ki lenne, hiszen nekem csak te vagy...

Ha nem lett volna olyan agresszív, emiatt visszamentem volna hozzá.

Sőt, az elején szűz voltam és nem akart összejönni a légyott, és úgy véltem, akkor nem köthetem magamhoz, és mondtam neki, hogy nyugodtan feküdjön le mással, mert én ezt nem tudom megadni neki, és akkor azt felelte, hogy úgy nem tudna tükörbe nézni.

Szóval nem kell általánosítani. Megcsalás előbb-utóbb becsúszhat, de az hogy valaki folyamatosan, a mézeshetektől fogva teszi...Hánynom kell. Gerinctelen féreg!

Amúgy a sok virág lehetett volna intő jel. Állítólag a megcsalás legfontosabb jelei közt ott van, így kompenzálják a lelkiismeretfurdalásukat.

Az a kis csitri meg elég sötét lehet, hogy megbízik egy ilyen pasiban...De hát megkapja amit megérdemelt.

2010. jún. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Igen, a kompenzálás gyanús.
2010. jún. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

tegnap 21:06:

Azt írtam, hogy a virág vakított el, de ebbe beleértettem mindent, ahogy körbeugrált téged.

2010. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
70%

ma 01:33:

Nem a férfiak tehetnek róla általában, hogy a nők jelentős része a megbízhatatlan férfiakhoz vonzódik. Teljesen jogosan felháborít ez a férfigyűlölő, általánosító hozzáállás, hiszen én például sosem csalnám meg a barátnőmet, és nem vagyok ezzel egyedül.

2010. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Igen, a Nők imádják a rossz fiúkat.


Vagy a kiélt csajok vágynak szolid pasira, mert kiélvezték már a kalandokat, voltak szeretők és álszent módon tapasztalataik alapján inkább ártatlan után epekednek.

2010. jún. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
amiért a nőknek: valami másra vágynak a monoton, megszokott kapcsolatuk helyett, viszont az otthoni teendőket lusták magukra venni, úgyhogy azt hagyják a feleségükre. így nekik marha kényelmes, mert amellett, hogy a feleségük mindent megcsinál, mellette azzal dugnak, akivel akarnak.
2010. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!