Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Párom exneje idejár hozzánk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom exneje idejár hozzánk minden apróságért! Ez normális?

Figyelt kérdés
Páromnak első házasságából van egy kislánya. Szerintem ez alapvetőleg nem hatalmazza fel, hogy minden kis apróságért a páromhoz rohanjon. Autó javítás, kullancs kiszedése stb. Szerintetek szóljak ezért a páromnak?

2018. szept. 20. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Vagy megszokod vagy megszöksz:DD
2018. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen, beszéld meg vele, de a szabályokat már előre le kellett volna fektetni. Ha a pasid az a fajta férfi, aki képtelen a sarkára állni, akkor veszett az ügy.
2018. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Tök jó, ha válás után baráti viszonyban tudtak maradni, és segítenek egymasnak, amikor kell. Végülis csak van egy közös gyerekük, szóval szerintem ezzel nincs gond.
2018. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Mivel a párod megteszi ezt neki, ezért nekik megfelel ez a helyzet. Majd ha a párodnak terhére lesz, akkor szól neki. De úgy tűnik őt nem zavarja, csak téged.
2018. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Csurmi ***** válasza:
35%

Ha téged zavar, szólj neki. Ha a nő a volt párod érdeklődését akarja ezzel fenntartani saját maga felé, akkor jogos.

De ha a figyelem a kislányának szól, akkor érdekes hozzáállás. A kislány felnevelése - ha elváltak ha nem - mind a két szülő feladata. Mennyi tartásdíjat fizet a párod? Ha havi 80.000 Ft felett, akkor igazad van, abból oldaj meg az anya minden nyűgjét.

2018. szept. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem normalis,mondom en elvaltkent.
2018. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

Hát abszolút nem normális. De elég életképtelen a nő, ha ezeket nem tudja önállóan megoldani. Nem csoda, hogy a párod elvált tőle :D


Én mindenképpen szólnék, hogy ezt fejezzük be. Persze a kislány dolgai meg ügyei az nem gond természetesen, de nehogymár összejárjunk...

2018. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok: jah persze csak akkor szólnék, ha Téged ez zavar :) ha nem zavar akkor nem, ha zavar, akkor mindenképpen!
2018. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom az exnek nincs senkije.Akkor szokott ez lenni,mivel o ugy erzi ,h alanyi jogon jar ez neki mivel a gyereke apja. Baratnomnel is ez volt,aztan megsokalta es kidobta ,azota nincs ez.:)
2018. szept. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem normális.

Balek egy párod van, akkor természetes, hogy baleknak nézik.

2018. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!