Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált emberek! Ti megbántátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált emberek! Ti megbántátok, hogy megházasodtatok?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írjatok!

2019. jan. 17. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem.

Volt együtt egy boldog évtizedünk, lett két csodás gyerekünk, sok szép és vicces emlék. És persze sírás is volt, viták, de nem ez volt a jellemző.

Az utolsó pár hónapban romlott el minden. Utólag teljesen világos, hogy a megcsalás miatt.

Időben elváltunk, mielőtt gyűlölködés és mindennapos ajtócsapkodás lett volna. Megmaradt a kulturált hangnem.

Továbbléptünk. Ki így, ki úgy.

2019. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%

#1

Tipikus női válasz, míg ha a férjedet kérdeznénk, simán rávágná, hogy elpazarolt 10 évet az életéből. :D

2019. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Igen, a házasságot mind a kettőször, de a belőlük született 1-1 gyermekemet, akiket így egyedül nevelek, nem. 35+
2019. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
#2: Igen, ez lehet a magyarázata, hogy többször vissza akarta könyörögni magát.
2019. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Meg. Nem kellett volna hozzamennem, de nem akartam egyedul maradni.

38N

2019. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Meg. Vak voltam, pedig annyira egyértelmű volt minden jel. Az élet tálcán kínálta a tucatnyi jelet, hogy nem kéne folytatni de ennek ellenére ráment 13 évem. Igaz igy lett utána életem szerelme szóval ennek igy kellett történnie.
2019. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%

Meg. Teljesen és végleg tönkrement az életem.

40+ Ffi.

2019. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Én még nem váltam el, de tervezzük. Viszont nem bánom, hogy hozzámentem. Nem csak a gyerek miatt, hanem mert voltak szép időszakaink. Könnyebb volt az életem anyagilag is, mintha egyedül küszködtem volna. Nálunk volt több hullámvölgy, az utolsóból már nem tudunk kimászni. Mégpedig azért, mert már nem is akarok. A kapcsolatunk lejárt, mint bármilyen más kapcsolat az életben. Többé nem megyek férjhez, mert nem hiszek az örökkében és mert már nem akarok senkit sem birtokolni és azt sem akarom, hogy engem birtokoljanak.
2019. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
40 N (utolsó)
2019. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Nem bántam meg.Volt sok jó kalandunk együtt az életben, egyikünk sem vesztett azzal, hogy találkoztunk és együtt éltünk 10 évet.Csak közbe felnőttünk és mások lettek a célok és a prioritások.Nem született gyermekünk sem így könnyen tovább léphettünk.

30N

2019. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!