Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a volt férjem nem hozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt férjem nem hozza vissza a gyerekeket a láthatási idő végén, akkor eltilthatom a gyerekektől?

Figyelt kérdés
Rendszeresen azt csinálja, hogy nem hozza vissza őket, inkább nála alszanak, és ez este derül ki, nem szól róla előtte. Feljelenthetem, hogy többet nem lehetnek nála a gyerekek? VAgy mit tudok tenni ezzel kapcsolatban?
2019. márc. 10. 21:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Amennyiben a gyerekek is ott akarnak maradni, miert gond? Termeszetesen ha nem akarnak, akkor ertem.
2019. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Az legyen, amit a gyerkőc szeretne, különben a gyerekek fognak megutálni téged.
2019. márc. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ezt nem a gyerekek kérik, hanem ő találja ki, mert lusta visszahozni őket. A gyerek iskolatáskája sincs ott nála.
2019. márc. 10. 21:38
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem azert probald meg elobb bekesen intezni. Amit csinal az bosszanto meg nem teljesen atgondolt, felnott viselkedes, de ezert eltiltani? Agyuval losz verebre.
2019. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Ha hétvégén történik ilyesmi, légy egy kicsit rugalmasabb! Sokkal bosszantóbb lenne, ha rá sem hederítene a gyerekekre az apjuk. Hidd el, nagyon sok "lesz@rom" típusú apuka van. Örülj, hogy a te exférjedet érdeklik a gyerekek, és jó viszonyban vannak.
2019. márc. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Rockarc ***** válasza:
91%

Gondolom ha volt ferjkent beszelsz rola, akkor volt egy birosagi hatarozat, ahol feketen feheren le volt irva, hogy kinek mikor mit kell csinalnia. Erre azert van szukseg, mert ezt tudja a rendorseg betartatni. Rendort kell hivni, es ok helyreallitjak a birosag altal jovahagyott allapotot. Ez azert is jo, mert ennek nyoma lesz a rendszerben. Ha tobbszor megtortenik, akkor indithatsz a birosagon eljarast, hogy korlatozzak jobban a gyerek lathatasat.


Mindezt nem azert irtam le, hogy jol beszopasd a ferjed, meg a gyerekek az ejszaka kozepen szirenas autoban menjenek keresztul a varoson. Szerintem te sem ezt akarod, megha a kerdesed erre iranyult. Legyel tisztaban a jogaiddal, es ezt kozold az ex-el is. O sem akarja tulfesziteni a hurt. Allapodjatok meg, az lesz a legjobb mindenkinek. Ha lusta, vagy a gyerekek akarnak megegy napot, akkor vigye el az iskolataskakat is. Ne ezen muljon!


42F

2019. márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%

Majd eltiltom a gyerektől.


Ha igazad is van mindennek megvan a törvényes útja.

Ha a párod nem tartja be a szabályokat az nem jogosít fel arra, hogy ítélkezz és végrehajtsd a saját ítéleted.

2019. márc. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%
Papíron nem, de a valóságban bármit megtehetsz egy férfival, főleg a volt férjeddel. Azt csinál vele, ellene, amit csak akarsz.
2019. márc. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Sajnálom szegény faszit. Ezt a gonosz bosszúálló tetvet.
2019. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Tehát itt senki mást nem zavarna ha másnap reggel a gyerekek iskolatáska nelkul mennek suliba az apjuktól??? Nem tudom, de azért gondolom furcsállnak a suliban, nem?
2019. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!