Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált férjek, ti hogy viselté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált férjek, ti hogy viseltétek, mikor a volt feleségeteknek új pasija lett vagy újra férjhez ment?

Figyelt kérdés
Én most járok ebben a cipőben, és nagyon zavar.
2019. ápr. 7. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Férj nem voltam még, de nem különösebben zavart barátnő esetében, mert elég hamar begurultam rájuk, amikor véget vetettek a kapcsolatnak. Inkább úgy voltam vele, hogy a szerencsétlen marha, ő is meg fogja szívni.
2019. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
De miért zavar, mikor elváltatok?
2019. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Örültem, hogy végre végleg megszabadulok tőle! Ennek ellenére 7 évvel a válás után is képes rámüzenni, hogy kezdjük újra a gyerekei miatt. (Ő cuccolt el)
2019. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem érdekel.

Legyen boldog.

2019. ápr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem foglalkozom vele, ő cuccolt el, mert 30 évesen még "élni akar". Volt ház, pénz, gyerekrevaló minden... Neki semmi nem volt jó, s még neki állt feljebb. Csúnyán a sárba taposott, mikor a leggyengébb voltam. Halálesetek, kiadások, problémák. Segítség helyett elzúzott, s elment nyaralgatni (nem tudom kivel). Természetesen a híres női logikával tette, neki annyira rossz ezért. Ám legyen. Ez volt fél éve, eleinte iszonyatosan zavart, hogy valaki 8-9 éves képes kidobni az ablakon, meg belevigyorogni a másik szemébe, rátolni a felelősséget. Nem foglalkoztam vele. Annyira számító egy némber volt, hogy elmenni elment, de a válást sem volt képest beadni. Azt is intézzem én, mint mindent. Ez jellemezte az egész "kapcsolatot". Volt szerződés, így nem volt gond. Az ügyvéd előtt ott jó pofizott velem. Inkább ne, mert kiütöm a ringből. Én is úgy vagyok vele, a szerencsétlen marha akit kiszúr magának, nah azt már most sajnálom, mert csak róla szólt az egész házasság. Az igényeit kielégíteni... Jó nagy marha voltam.
2019. ápr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Előző vagyok. Kérdező, gondold át, te mindent megtettél, hogy működjön a házasságod vele? Nem ismerem a körülményeket, de ha a tőled telhető legtöbbet megtetted az adott körülmények között, akkor nyugodt szívvel engedd el, s zárd le. Bármit állít, bárhogy manipulál, tedd a kezed a szívedre, többet nem tudsz tenni érte. Aki elmegy, azt hagyni kell elmenni. Az értelmesebbje rájön (sajnos 1-2%), a többi folytatja ugyanazt a f*st amit elkezdett. Nem kell ezt bemutatnom gondolom :) Sok nőben az van benne, hogy amíg te húzod az igát, addig bezzeg a zöldséges milyen szépen mosolyog, tőled meg nem kap minden reggel bókot. Jön a facebook, az meg tolja elé, hogy mindenki millás utakra megy 2 hetente. Persze persze, az meg el is hiszi, azt lelép azzal aki szépen vigyorog, vagy elhiteti vele... Ilyenkor nincs annyi esze neki, h fele hazugság, fele álom, maradék meg totál más körülmények között lévő embert hasonlít össze veled. Mikor rájön az újban sem fenékig tejfel minden, ő sem a reggeli bókon fog gondolkodni ha ugyanazok lesznek az igének, körülmények, esetleg "család" számára kell építeni a dolgokat, így megint keres vkit majd aki épp "szépen vigyorog". Azok a fránya körülmények/élethelyzetek ugye... Ez Magyarország, és itt küzdeni kell ha akarsz valamit bármennyire is emeli fel a látszatot a facebook a nők szemében. Amíg ezt nem értik meg, addig sajnos nem tudsz mást tenni, megtettél mindent? igen/nem, s hagyd vagy javítsd.
2019. ápr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Az ex(férjem) elég rosszul viselte hogy lett párom (pedig folyton csalt csak azt hitte nem merem otthagyni :-D) igy mindent bevetett hogy visszaszerezzen...jött a duma hogy csak pár numerára kellek, stb. Hát késő bánat :-)

Én alig vártam ezek után hogy legyen vkije , es ne velünk foglalkozzon. Ideig-óráig aztán igy is lett, de most 5 ev utan megint sok a szabadideje mert mindig irogat vmi f***ságot, de nem reagalok.

2019. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az en ismerőseim körömben , inkább fordított esetek vannak ! Az exfelesegek vannak ki idegileg , h a volt férjnek uj nője van !
2019. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem az borított ki, hogy rajtam számonkérte mikor viszem vissza a fiamat az edzésről miközben a teljesen idegen "pasija" vitte el a gyerekem Balatonra egy hétvégére az engedélyem nélkül akkor az teljesen rendbe volt. A gyerekeket a tulajdonának tekinti, mert ő szülte, de az apjának persze vannak kötelezettségei(amik főleg az anyagi támogatásban fejeződik ki), mert a gyerek közös és amit a bíróság leírt azt be kell tartatni. Nagyon sok nő gondolkozik így, ha nem lenne ennyire egyoldalú a bírósági gyakorlat sokkal kevesebb nő válna el mert igen kétséges lenne,hogy melyik szülőnél helyezik el a gyerekeket. Nevetségesnek tartom, hogy a gyerekekt úgy helyezik el az anyuknál, hogy semmi vagyonuk nincs, a megélhetésük nem biztosított illetve erősen függ a GYT összegétől.

Mi most pereskedünk, mert az idősebbik fiamat meggyőztem, hogy jobb helye lenne nálam, ott a régi szobája, szeretett itt lakni és mivel most lett 15 éves és megy középiskolába és a régi barátokkal akar egy suliba járni. Az anyja persze tiltakozik ellene, ezerrel érvel, hogy a 2 gyereket nem lehet különválasztani egymástól, de ezzel vége is az érveinek. Szerencsére a bíróság a pszichológus véleményét veszi elsődlegesen figyelembe és a gyerek már döntési helyzetben van, szóval a nejem hiába erőlködik. Most már inkább azon megy a vita, hogy ki és mennyit fizessen, mert a pereskedés nem arról szól mi a jó a gyereknek. Aki azt mondja, hogy a nők nem anyagiasak, azoknak javasolom, hogy látogassanak meg néhány bírósági tárgyalást, tisztelet a kivételnek. Ha a fiam hozzám kerül, akkor elméletileg ugrik a GYT és nálam landol a Adókedvezmény fele és CSP fele is, és ez a volt nejemet érzékenyen érinti, ez nála havi -100000ft. A bíróságon is veszettül érvel mennyivel több a jövedelmem mint neki, persze arról nagy tételben kussol, hogy van egy élettársa akivel közös kasszán van tudtommal és együtt bérlik az albérletet.

A lányom még pici, még csak 5 éves, szeretem, de a válásunk óta alig látom, a feleségem mostani párját hívja apának, engem a nevemen szólít. A 2 hetente való láthatáson kívül néha elmegyek megnézni amikor tornázni jár, köszön nekem, de nem nagyon beszélget velem. Ilyenkor felmerül az a kérdés bennem, hogy a bíróságot az miért nem érdekli, hogy az anyja egy másik férfival együtt élve arra nevelik a lányomat, hogy 2 hetente meglátogatja egy idegen, egy kívülálló akivel muszáj elmennie, akaratán kívül is. Egy idősebb gyerek már van annyira értelmes, hogy megérti mi zajlik körülötte, és nem hagyja megvezetni magát de egy 4-5 éves gyerek még nem fogja fel mi történik vele.

Valahol mélyen bennem már elengedtem a lányom kezét, nem akarom kiszakítani a mostani családjából, látom hogy ragaszkodik a mostani "apukájához". Ha nem akar velem találkozni akkor nem kényszerítem rá, azt akarom, hogy boldog és kiegyensúlyozott legyen. Egyáltalán nem zavar, hogy az exemnek van új kapcsolata, szerencsére normális férfinak tűnik, nem erőszakos, jól bánik a lányommal. A feleségem viselkedése sokkal jobban zavar, visszaél a joggal és ez nagyon dühítő számomra.

2019. ápr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó! Sajnálom, hogy ez történt veled. Nem hiába mondja a biblia is, a nőnek nincs lelke... Nem érdekel, ha lepontoznak, de azok a nők nem fognak elmenni beülni egy ilyen tárgyalásra, akik még nem váltak, mert nem érdekli őket. Egyébként meg 1 tanács, ha 2 gyereket nem lehet szétválasztani, akkor miért ne lehetne nálad mind a kettő? Ez 1 hülye érv a nő részéről, nálad van otthon, tisztázott anyagiak, stb.. azt a nárcisztikus némbert, aki a saját gyerekét tárgynak tekinti meg el kellene törölni a földről. Szerintem akkor nem válnának el a nők ilyen arányban, ha pénzel büntetnék a válást, s lenne felelőssége a cselekedeteinek. A jóban rosszban egy idő után átalakul csak "jóbanná". Válni akar? Oké, együtt töltött idő * 1 millió Ft. Hajrá. Legközelebb majd jobban odafigyel a döntéseire.
2019. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!