Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diétában keményítő...

A 90 napos diétában keményítő vagy szénhidrát napon mennyi az adag, kb. mennyi főzeléket vagy tésztát ehetek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 30. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Amennyivel jól laksz!
2019. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És így is lehet fogyni? Működik így is?
2019. szept. 30. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

Ennél a diétánál a fogyást az okozza, hogy a különbözö alapélelmiszereket nem együtt fogyasztod. A mennyiség nincs korlátozva, ahogy a kalória sem.

Az, hogy mennyire lesz eredménye, illetve mennyire tartós, vagy optikailag is pozitív lesz, nem egyértelmü. Elég sok negatív hatása van, én nem ezzel akarnék fogyni, de a döntés a tied.

2019. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

Amennyivel jól laksz!


Én anno főzelékből egy nagy tányérral megettem és tésztából is jóllaktam, mégis működött, szóval csak arra kell ügyelned, hogy ne keveredjenek fehérjével.

2019. szept. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

"Ennél a diétánál a fogyást az okozza, hogy a különbözö alapélelmiszereket nem együtt fogyasztod."


nem értek egyet. az okozza, hogy kalória deficitben marad az ember, még ha a kalória nincs is korlátozva, mert nem tudsz annyit megenni egyes dolgokból. és ha egyes napokon mégis, akkor a többi kiegyenlíti.


felesleges ilyenekkel sanyargatni magad kérdező, inkább olvass-keress utána dolgoknak és találj olyan egészséges, kiegyensúlyozott étrendet, amit élvezel (és nem kell folyton kérdezgetned, hogy mit "szabad" és mit "nem szabad", nincs ilyen), hosszú távon tudsz folytatni, és amivel továbbra is kalória deficitben maradsz egészen addig, amíg fogyni akarsz.

2019. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!