Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha napközben nem eszem, vagy...

Ha napközben nem eszem, vagy csak keveset. és inkább este 7fele eszek annyit hogy jóllakjak véleményetek szerint milyen lesz? Fogyás létrejöhet? Ez egy új hullám Amerikában, könyv is van róla! Csak magyarul még nem adták ki!

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én duci koromban ezt csináltam. reggel tejeskávé aztán 4ig kb suliban voltam és addig semmit nemettem hazamnetem ettem és ennyi. mellette nem mozogtam , csak tesiórán. és elhíztam . most napi 5-6x eszek kis adagot , mellé mozgok és vékony vagyok.
2010. aug. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
kizárt...
2010. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Annyit érsz el vele,hogy napközben jól kimerül,éhezik a szervezeted,aztán amit 7-körül megeszel,az a kalória szépen rajtad marad.Jobban járnál,ha napközben két-háromszor ennél kisebb adagokat,ésszerűen összeválogatott,egészséges alapanyagokból és este 6 után már semmit nem ennél.
2010. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igy semmiképp nem fogsz fogyni. Tapasztalat! Sajnos én igy étkezem, reggel egy cappuchino, egész nap semmi vagy néha nagyon kevés, és este mikor hazaérek vacsora. Hiztam is jó sokat. Én is változtatni akarok az étkezési szokásaimon. Ne szokj erre rá.
2010. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Bettnya válasza:
100%

Szia!

Hááát, nem tudom, mit is mondhatnék erre az "amerikai újhullámra"?! Csak, hogy ne legyen sértő.

Az egyik ismerősöm személyi edző és testépítő, világszerte ismerik, tőle tanultam, amit most leírok. Kicsit hosszú leszek, de így érthető! ;)

Nekem sikerült fogynom 6 kilót, de tartósan. (Ennyit is szerettem volna.) Nem kell hozzá önkínzás, csak egy kis akarat! ;)

Leírom, hogy működik az emberi test:

Ha nem viszel be tápanyagot, ami a működéséhez kell, a tested megtanul "raktározni". Azaz ehetsz keveset napközben, este meg sokat, de akkor este a szervezeted az este bevitt anyagokból fog készleteket felhalmozni, mert nem tudja, mikor jön a következő. Így a raktározásra áll rá, és nem fog felhasználni.

Ezért van az is, hogy az orvosok, illetve dietológusok azt mondják, nem jó az a diéta, ha nem eszel semmit. Persze, ideig-óráig fogysz vele, de amint elkezded megint bevinni a kívánt mennyiségű tápanyagot, a szervezeted egyből raktározni kezd, és 2 x annyit hízol! Így kell a jojó-effektust alkalmazni. ;)

Nagyon egyszerűen lehet diétázni okosan, és tartósan.:

Napi legalább 5 x egyél, mindig csak keveset, és este semmi szénhidrát (kenyér, tészta, rizs)! Nappal ehetsz tésztát, de ne túl sokat. Inkább húst és zöldségeket. Heti 1 nap tarts "jutalom-napot", amikor megengedhetsz magadnak valami plusz ajándékot, pl. sütit, csokit.

Ha ezt kombinálod egy kis mozgással és kitartóan csinálod, meglátod lesz eredménye.

Az amerikaiakat meg hagyd, hagy vegyék fel ők a jól megszokott "hamburger-alakot"! ;)

Szép estét és sok sikert! :)

2010. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek :)
2010. aug. 4. 18:45
 7/11 anonim válasza:
hát hogy ha valami biztos akkor az, hogy ezzel csak hízni fogsz:D egyél naponta 5-6szor, (cukoros vagyok,nem tehetek mást) addig 65 kiló voltam,most 50:D:D
2010. aug. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ez az hogy velem is mindig az van hogy este jön rám hogy éhes vagyok :D
2010. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Amerikaiakrol csak annyit: Tudtad, hogy ott van majdnem a legtöbb köver nö? lattad a McDonald`s embert? Volt naluk narancs dieta meg minden! Amig ki nem probalod a sok hülye dolgukat azt hiszed tök joo!De rohadtul nem! Sorry! (Bocs, nemetorszagba vagyok, itt nincs sok ekezet)Kitartas!!
2010. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez pont ugyanaz, mint a 4 után nem eszünk szisztéma, ugyanolyan káros. Oldd meg a kaját normálisan és nem lesz gond.
2010. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!