Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi az a 90 napos diéta?

Mi az a 90 napos diéta?

Figyelt kérdés
Én férfi vagyok, szóval bocsánat a tudatlanságomért, de én eszek rendesen és mozgok is kicsit, szóval nincsen szükségem ilyen fölösleges önkínzásokra. De azért kíváncsi vagyok. :P
2008. dec. 1. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, úgy néz ki, hogy a kaját napokra vannak szétválogatva. Egyik nap ehet a delikvens, fehérjetartalmú ételt, másnap csak szénhidráttartalmút, harmadik nap keményítőtartalmút. Állítólag minden nap délig csak gyümölcsöt lehet enni. Igazából semmi tudományos alapja nincs, úgy hülyeség ahogyvan, a rengeteg gyümölcs és gyümölcsnak kicsinálja a gyomrot. Már ott ellentmond magának, hogy a keményítőt elválasztja a szénhidráttól, pedig maga a keményítő is egyfajta szénhidrát úgyhogy....

Aki fogy tőle, nem ettől fogy, hanem attól hogy kalóriában és mennyiségben viszonylag kevés az étel. Utána visszahízzák a dupláját. Nagyjából ennyi, de most biztos jön utána valami elvakult diétázó aki majd felnégyel ezért haha.

2008. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
en 16 kg fogytam 2 honap alatt a 90 napos dietaval.6 honapja abbahagytam ,es semmi nem jott vissza.en falun lakom ,mindenki eszrevette a valtozast,es legalabb 20-an kiprobaltak ,mindenki fogyot.nekem nagyon bevalt ,de mindenkepp ajanlom hogy aki csinalja szedjen valami multivitamint .
2008. dec. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk aki 90 nap alatt nem képes fogyni, az már durva is lenne. :)
2008. dec. 4. 07:27
 4/7 anonim válasza:
Én még csak most próbálom ki.Remélem sikerülni fog.Én hiszek a 9o napos diétában.Ha valamiben hiszünk az mindíg sikerül.Ez biztos,hogy így van!!
2008. dec. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"legalább 20an kipróbáltak" wow :D
2009. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet egész falu csak 25 főből áll, akkor valóban számottevő eredmény. :)
2009. jan. 4. 10:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki nem próbálta ki ezt a diétát azt megkérem h ne írjon ide.Én holnaptól kezdem el.Nekem azért tetszett meg ez a diéta mert nem kell koplalni.Aki nem tartja be a diéta leírását meg nem mozog az ne lepődjön meg ha nem fogy vagy ha letelik a 90 nap és elkezd megint két pofára enni(cola,gyorséttermi kaja...).90 nap múlva kiderül h mennyire hat.Elég sok ember fogyott tőle ahogy így olvasgatom a válaszokat meg már ismerősöktől is hallottam.Miért nem az 1 hét alatt 20 kg-ot leadós fogyókúrákat támadják akik támadják a 90 napos diétát???
2009. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!