Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 1200 kalóriás diéta? Véleménye...

1200 kalóriás diéta? Vélemények? + Rubint Réka dvd-re torna? Hatásos lehet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem hatasos lehet.En 1 hete kezdtem el,igaz nem szamolom a kalorikat,de nem is koplalok.&utan nem eszek,na jo neha egy kis paradicsomot magaba .Tornazom en is,masfel kilo ment le 1 het alatt.
2010. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én négy hónapja 1200- as kaloria diétán vagyok, mellette r. réka torna.... 21kg- ot fogytam
2010. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Jah ismerősöm járt gyurni s aztán nem birja Rubint Rékát 20 perc alatt kifárad
2010. aug. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Üdv Mindenkinek!

Szerintem a Réka kazettái nagyon jók és hatásosak. Az 1200 kcal-ás diéta is szuper, mondjuk én, amikor ráveszem magam a diétára 1000 kcal-t szoktam bevinni. Kis idő alatt szuper eredmény! Csak aztán tartsd is meg! Sok sikert!

2010. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
szerintem, Réka nagyon jó alakformáló, de ha sok a felesleg, akkor nem elég, hanem járj el futni. Az 1200 kalóriás diétánál nagyobb hülyeség meg nincs, mert lehet, hogy rövid időn belül sokat leadsz, de ha leállsz vissza is jön. ha hosszú távú eredményt akarsz, akkor futás, torna, és annyi evés amivel nem eszed degeszre magad, de éhes sem maradsz.
2010. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!