Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 1 hónap alatt szeretnék...

1 hónap alatt szeretnék ledobni 10-15 kilót. Tudtok javaslatokat adni, hogy hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
Szóval, elvileg egy program szerint 852kcal-t ehetek egy nap, ami szerintem kevés, de ne legyen igazam. Elterveztem, hogy néha reggel egy kisebb edzést csinálok, majd napközben egy 1 órás testmozgást. Valamint elhagyom a kenyeret, cukros üdítőket, stb. De egy pár tippet még várok, hogy hatékonyabban menjen a fogyás. Tudom, hogy ez egy hosszú procedúra, de elég túlsúlyos vagyok, és itt az idő kezdenem valamit. 123 kg vagyok, 180cm magas.

2021. máj. 10. 17:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

123 kilóval a 850 kcal gyakorilatilag nulla, ettöl egy hét alatt kórházba kerülsz.

Másrészt heti fél kiló, nagy túlsúly esetén esetleg heti egy kiló lehet reális, több nem.

2021. máj. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Jesszus😩 már rosszul vagyok az ilyen kérdéséről komolyan, 1200 kalória alatt ÉHEZTETÉS van, ÉHEZTETED a szervezeted, ezáltal mindent elraktároz amit csak tud ZSÍRBAN, mert nem tudja mikor lesz a következő éhezés, ezáltal sokkal hízékonyabbá teszed magad. Miért nem választod inkább az igaz hosszabb, de HATÁSOS módszert, az életmódváltást,MAX 500- -os kalória deficittel, emelett edzés amit még élvezni is lehet? Miért lenne jobb éheztetni magad? Amúgy meg hozzáteszem hogy 1200 kalória is egy CSECSEMŐ napi kalória adagja!!!!!!
2021. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Kezdésnek azt javasolnám, hogy ne tűzh ki elérhetetlen célokat magad elé.
2021. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Értem. Esetleg tanácsokat tudnál kérlek adni, hogy hogyan kezdjem? Letöltöttem ilyen kalória appot, és szerintem 1500-1600 kcal elég nekem. Reggeli edzés, valamint 1 óra futás, vagy más testmozgás mellett ez elfogadható, szerintem.
2021. máj. 10. 18:01
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

#4 #2es vagyok

1600kcal nem elég! Max pihenőnapokon, edzésnapokon vigyél be minimum 2000-ret,de inkabb 2200-at! És etkezz fehérjedúsan. Heti 4x másfél óra edzés bőven elég lesz.

2021. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Ekkora túlsúlyal futni annyit jelent, hogy pár hónap alatt tönkremegy a térded!
2021. máj. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Futni nyilván akkor tervezek amikor már 100kg körül mozgok.

Köszönöm szépen a válaszokat,

Apait, anyait bele fogok adni.

2021. máj. 10. 18:26
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Nekem már 100 kilósan azt mondták hogy ne fussak úgyhogy semmiképp! Azóta sajnos csak több lettem, így sétálni szoktam heti 3-5-ször, az kíméletes és kellemes. De nem a mozgás a lényeg, anélkül is lehet fogyni. A lényeg hogy mit eszel és főleg hogy mennyit. De ne kínozd túl magad, a 2000-2200 kcal bőven jó lesz, lassan fogsz fogyni, ahogy kell. És igyál meg vagy 4 liter folyadékot naponta.
2021. máj. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Ez egyenes út a jojó effektushoz. Havonta a tömeged 1%-át egészséges leadni
2021. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
17%
Kenyér+trash kaja elhagyása a lényeg. Utána edzésnél ne csak vmi karkörzést csinálj. :D Rendes súlyzós edzést érdemes tolni. Tökmind1, hogy bicepszre tolod, csak terheld le a szervezeted hogy elkezdje elhasználni rólad a zsírt. Zöldség+gyümölcs mehet nyugodtan. A vitaminokat nem kell sajnálni, mert csak nagyon elgyengülnél ilyen gyors súlyleadásnál.
2021. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!