Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Le tudok így fogyni 35 kilót...

Le tudok így fogyni 35 kilót őszig?

Figyelt kérdés
Nagyobb súlyról indulok nem ilyen 80 körül.elkezdtem már egy hete fogyókúrázni reggelire répalevet iszom ebedre tojás fehérjét eszek salátával. 4-5 kor meg szintén valami salátát.sok vizet iszok etkezések előtt citromos vizet és napi félóra zsírégető.biciklizni is sokat szoktam szinte minden este ha nem biciklizek akkor sétálok.van egy ismerősöm aki hasonlóan fogyott le.

2021. jún. 20. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Gratulálok. A megnyúló bőrhöz, a hazavágott bélrendszeredhez és anyagcserédhez, a visszaeséshez amiben duplájára hízol mint amit fogytál, a kezdődő cukorbetegséghez, a kihulló hajadhoz és fogaidhoz.
2021. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Le. Csak számolj a durva következményekkel.
2021. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmm szerintem ha koplalsz, akkor sem feltétlen. Kitudja, hogy a szervezeted hogy reagál, lehet sehogy sem jönne össze a 35 kg.


Normális étrenddel, életmóddal szerintem 8-10 hónap alatt akár sikerülhet is.

2021. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Csak gondolj bele hány évig hízlaltad magad.

Ez teljesen irreális, ha sikerül is éheztetni magad, szellemileg 0 leszel, minden bajod lesz, depresszió, hiánybetegségek, stb..

Egy kg testzsír 7700 kcal viszonyításképpen.

2021. jún. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem fogyókúra, hanem éhezés. Nem fogod hosszú távon bírni, és nagyon egészségtelen.
2021. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Ugyan már ! Ez gyakorlatilag havi 10 kg fogyást jelentene. 1 kg zsír elégése 1 heti teljes koplalást jelent, ha elméletileg (papiron) bírnád ezt, akkor is csak havi 4-5 kg lenne a súlyvesztés. Ez viszont ebben a hőségben azért is lehetetlen, mivel a testhőmérséklet fenntartásához eleve alig kell táplálék. Korábban volt olyan tv csatorna, ahol ment a csupasz túlélők sorozat, a résztvevők között valóban volt pár személy, aki 21 nap alatt gyakorlatilag teljes éhezés mellett valóban fogyott tizenvalahány kilót. Ők azonban valóban csupaszok, ruhanemű nélküliek voltak, akik a szinte fagyos éjszakákat is a szabadban töltötték, tehát fokozott volt a hőleadásuk is.
2021. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Változatos, és gondosan megtervezett étrenddel és életmódváltással valószínűleg menni fog. De nem 3-4 hónap alatt! És főleg nem akkor, ha a testedzésbe nincs tervszerű emelkedés. Én mindenkinek azt javaslom, hogy kezdhet egy félóra mozgással, de minden nap mozogjon tervezett idővel többet! A tíz év alatt felhalmozott kilókat nem lehet leadni néhány hónap alatt. Főleg nem következmények nélkül...
2021. jún. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem bírod ki őszig, cserébe utána fixen elkezdesz rengeteget enni. Arról nem is beszélve, hogy tönkreteszed magad.
2021. jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Imádom amikor vki pl 10 évig punnyadt és zabált, majd 2 hónap alatt akar top formába kerülni. Nos ez nem így működik. Szerencsére. A répaleves menütől 3 nap után elájulsz. Én keményen, de okosan diétázok + sportolok, 3-4 kiló fogyás/hónap, és elég nehéz. Ha jövő nyárra lefogysz, az már remek eredmény lenne. Őszig max 10 kiló, de nem leszel jól.
2021. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
#9 megosztanál pár részletet diétádról? Hasznos lenne a kérdezőnek és másoknak is.
2021. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!