Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Karácsony szenteste fehérjenap...

Karácsony szenteste fehérjenapból állt. Igyekeztem betartani, de ettem reggel is, és este még fagyit is, és gyümölcslevest is. Nagy bajt csináltam?

Figyelt kérdés
2007. dec. 24. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
szerinted? Fehérjenapot így elcdeszni.. akkor te mit ettél volna gyümölcsnapon édességet? Nem tudom milyen fehérjéket ettél és mennyit nert végülis délben, este is csak 1 tányérral szabad fogyasztani ételt.. a Reggeli gyümölcsöt kihagytad? Nem tudom hány gombóc fagyi volt. Ha egy akkor elmegy, de ha több.... Gyümölcslevesben végülis ott van a fehérje (tejföl) Azt ehetted volna akkor reggelire. Szerintem ha már így elrontottad hát oké, de akkor tarts egy víznapot is! Sok szerencsét a további fogyáshoz és NE NASSOLJ! :))
2007. dec. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ég szerelmére! Boldog karácsonyt az előző hozzászólónak is! :) Szerintem ahhoz képest, hogy karácsony van és mindenhol rogyadoznak az asztalok a finomságoktól, annyira nem szúrtad el, büszke lehetsz az akarataeődre. Persze karácsony után próbáld "behozni" amit most túlzásba vittél. Például a legközelebbi gyümölcsnapod után feltétlenül iktass be egy víznapot. Meg mozogj többet a szokásosnál. Kellemes ünnepeket, és ünnepen kívül tényleg még ennyit se nassolj! :)
2007. dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
87%
Isten és a diéta megbocsát. Folytasd mintha mi sem történt volna. :)))))))) Hiszen nem is történt semmi! :)
2007. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!