Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 42-ik napnál tartok. A...

A 42-ik napnál tartok. A 30-ikra lement 5 kiló és most kezd visszajönni 2-3 kiló. A lelkesedésem is alább hagyott, mit tegyek, folytassam?

Figyelt kérdés
az elso 30 napban sikerult rendesen betartanom a dietat,harom het utan mar elindult szepen a fogyas,nincs energiam tornazni mert koran kelek es mozgalmasak a napjaim,az utobbi 2 hetben ugy vettem eszre ha nem tartok minden heten viznapot,visszajonnek a kiloim,2 kilo nagyon ingadozik,igy a kitartasom is gyengul pedig szeretnem vegigcsinalni,mit javasoltok?
2007. márc. 28. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a 2 kiló azért ingadozik, mert örökké lénapozol. Nem kéne ilyen sokat! A szervezeted nem tudja, h mit csináljon. Tehát ha eszel a tested megpróbál minél több energiát elraktározni, h a lénap(ok)on legyen mit elégetnie.

Azt javaslom tartsd be a napok sorrendjét, és az előírásokat. Mozogj, ha van 1 kis időd. És kevesebb lénapot!

Kitartás! Én is 90napozok. :)

2007. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudtam, hogy folyadéknapot havonta egyszer kell tartani. Nem így van?
2007. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy a sok viz felhalmozodott a szervezetedben es mivel tudjuk h a viz eleg nehez igy a merleg tobbet mutat. Hanyagold a viznapokat csak a kotelezo havi 1et tartsd. Mer ha nem azzal meg rosszat csinalsz sajat magadnak hiszen ha a szervezeted nem kap etelt, akkor ha kap akkor elraktarozza az ijen esetekre. Remelem tudtam segiteni. Sok szerencset es kitartast!!
2008. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!