Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tudnátok segíteni a fogyásban?

Tudnátok segíteni a fogyásban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 17éves vagyok, és 1350kg-rol sikerult lefogynom 115kg-ra. Ez még közel sem a vég, leszeretnék menni 100kg alá. De én magamon, ebben a 20kilós fogyásomnál nem igazán vettem észre változást néhány helyen, mint például az arcomon,illetve a vádlimon. A többi testrészem szerintem rendben van, mivel a suliban is többen megjegyezték, hogy sokat fogytam/nyúltam. Tehát lényegében mi lenne a legjobb a vádlira való fogyásban?

Napi 1500-2000kalóriát viszek be, és a szervezetem 2400-at éget el magátol naponta, ha minden igaz, de emellett napi rendszerességgel sétálok is bőven. Ezekkel a mértékekkel szerintetek ellehet érni decemberre a kitűzött 99kg-ot?

Előre is koszonom.


2021. szept. 19. 04:14
 1/6 A kérdező kommentje:
135kgról*
2021. szept. 19. 04:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit simán el lehet érni. Ehhez semmi nem kell, ék egyszerű. Ha 50-60 kiló akarnál lenni, az már más kérdés. Ahhoz ismeret kell. De ez még semmiség.
2021. szept. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 112-ről fogytam le 7 hónap alatt 82 kilóra, szóval persze, karácsonyig a 99 reális. Amúgy meg nincs helyi fogyás, és ez így normális is. Nekem pl. 85 kg körül kezdtek el csak lemenni a centik a lábamról, addig semmi. Ezt nem tudod befolyásolni. De ne aggódj, majd idővel ott is lesz változás.
2021. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3.

Es te neked hogy sikerult ezt elerned?

Mi volt a napi rutinod ha lehet igy nevezni?

2021. szept. 19. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Számold a kalóriákat. Cukros italokat is. Bár jobb ha ezeket elhagyod.

Ha nem számolsz, akkor csak tudd, hogy mit és mennyit ettél 1 vagy 2 hete és most egyél kevesebbet. De csak egy kicsit.

Mondjuk 5 tojás helyett csak 4-et. Majd még kevesebbet 1-2 hét múlva.

Csak szép lassan.

Gyaloglás jó, de ha tudsz biciklizz.

Éhgyomorra, vagy úgy hogy kezdesz kicsit már éhes lenni.

Érdemes legalább 40 percet nyrmális tempóban. De jobb az egy óra.

Többet nem érdemes csak ha hozzá vagy szokva. Amúgy csak rosszul leszel.

Utána ne egyél sokat. Erre diterkt figyelj.

2021. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia, koszonom a reszletes leirasodat. Jovohettol kezdve biciklivel fogok suliba jarni, es haza fele heti 2-3x vagy tobbszor, ahogy erom tartja, tenni fogok egy 30kmes kerulot 2faluval egybekotve mielott hazatekernek. Az etkezesemen pedig sikerult ugy erzem jobb iranyba haladnom, mivel mar egy napi ebedtol jol lakok, es estig meg se kivanom a kajat se semmi mast.
2021. okt. 3. 20:28




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!