Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tudnátok segíteni a fogyásban?

Tudnátok segíteni a fogyásban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17éves vagyok, és tavaly februárban sikerült magam feltornásznom közel 140kg-ra. Itt jott el az a pont, hogy valtoztatni szeretnék, és augusztusra sikerült is lefogynom 114kg-ra. Viszont onnantol kezdve, egesz a mai napig, be stagnált a súlyom. Néha lemegy 113kg-ra, masik nap visszaugrik 116-ra, és ez így megy már hónapok óta. Nagy álmom lenne decemberre lemenni 100kg alá, és ez szerintem kivitelezhető is. Esetleg tudnátok segíteni? Például, hogy a 190cm 115kilommal hany kaloriat egethet el a szervezetek magától, hogy tudjam, mennyit kell még hozzáadnom itthoni sétálással, biciklizéssel stb. Előre is koszonom!
2021. okt. 24. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Használd a kalóriabázist. Ott megtudod, hogy pontosan mennyit égetsz el passzív vagy aktív életmóddal is.

www.kaloriabazis.hu


Viszont azt meg én kérdezném meg, hogy ekkora fogyás után van lógó bőröd?

2021. okt. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincsen, szerintem nem is lesz. Nem 60-70kgig akarok lemenni, addig pedig nem is lesz vészes
2021. okt. 24. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:

A kalóriakereted számold ki a zsírmentes testtömeggel éd annyit egyél. Jó alap lehet a bmi egy 25ös bmijű ugyanolyan mahas embernek mennyi kell. És annyit egyél


Ha pedig tartósan kalóriadedicitben vagy régóta, iktass be egy csalóbaot ugyanúgy jó ételekkel *nem torta* de többet egyél, amennyi jólesik. Utolsó étkezés után meg böjt, kb 18-20 óra. Ez felgyorsítja az anyagcsrre hormonokat (keress rá a csaló napra és te pajzsmirigy hormonra)

Ez akkor tud segiteni ha a kaloriad tenyleg rendben van. Viszint ha arrol van szo hogy pont ugyanannyit eszel, mint a diétád elején akkor frissitened kell a kereted. Ugyanis akkor lehet hogy az a kaloria amo regen fogyashoz volt jo, most sulytartasra eleg mert kisebb testet kell fenntartanod.

Ha viszont a kcal tuti jo, akkor probalhatod a csalonapot

2021. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!