Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Normális ha ingázik a súlyom...

Normális ha ingázik a súlyom a 90 napostól?

Figyelt kérdés
Egy hónapja csinálom, minden 5. nap víznappal. Le is ment 6 kg! De most elkeseredtem. Mióta elhagytam a rendszeres víznapot(1,5 hete)4 kg fel-le ugrál. (Gyümölcsnap le, a többinél fel.)Ez normális? 160cm vagyok és 59kg-al kezdtem.
2008. jan. 2. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Normális az ingadozás, gyüminap után mindig kevesebb leszel a többi nap után egy kicsi visszamegy. De összességében majd stabilan lefelé halad a súlyod a 90 nap alatt. Azért nem halad annyira gyorsan, mivel eleve nem nagyon van, illetve nem nagy a súlyfelesleged. De ne csinálj 5 naponta víznapot, ritkábban is elég, főleg télen, mivel több vitaminra meg tápanyagra van szüksége ilyenkor a szervezetednek, nehogy valami baj legyen. Én kb. 3 hetente csináltam egyet. De a diéta összesen 3-at ír a 90 nap folyamán, tehát havi 1-et.
2008. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!