Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 115kgos ember három honap...

115kgos ember három honap alatt mennyit bir fogyni?

Figyelt kérdés
115 kg vagyok és szeretnék lefogyni kb 75 kgra lehetséges ez?
2008. dec. 27. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehetséges, de 3 hónap alatt max 15 kilót adhatsz le jobb esetben, de ahhoz nagy akaraterő kell. Én 2 év alatt mentem le 119-ről 85-re (191 magas vagyok). Nálam az volt a helyzet, hogy sportoló voltam és miután abbahagytam az étvágy az megmaradt.
2008. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az túl sok. 10-15 kilónál többet ne tervezz 3 hónapra, de ezt is inkább fél évre, mert túlságosan megterhelő lenne a szervezetednek, ha többet csinálnál.
2008. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igazuk van ha heti egy kg le tudsz adni az nagyon jó!! de ne úgy gndold h ez már az első héten látszani fog, mert valószínüleg nem, de ha megvan a kitartás és az akaraterő akkor 2-3 hét múlva látni fogod a változást és ezt a mérleg is mutatni fogja. Ha viszont sok sportolással és izomépítássel akarod leadni a felesleget akkor felejtsf el a mérleget, mert az izom jóval nehezebb mint a zsír
2008. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A heti egy kg elég korrekt, de figyelj a nyomelemek és vitaminok visszapótlására!
2008. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én 112 kg voltam sajnos, 95-re sikerult fogynom a 90napossal, ugy, hogy az elso 6 hétben fogytam 13-at, a tobbit meg az utolso 2 hétben. De ez tényleg mindenkinél más, valakinek egyáltalán nem mukodik ez a diéta, legalábbis ahogy itt olvasom. Szunet után kezdem ujra, tobb mozgással, ha sikerul.
2008. dec. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

en 120rol fogytam 80ra, de nem harom honap, hanem ket ev alatt. elso honapban 10 kilot, utana fokozatosan lassitva, en a heti 1 kilót tuztem ki, es muveltem.

a 80as megallas azert volt, mert teherbe estem, de szoptatas utan ujra elkezdem a 90 naposat.


ne akarj gyors eredmenyt elerni, en 3 hónap alatt kb 15 kilót fogytam, DE utana nem all meg a fogyas, ha jol csinaltad a dolgokat, és egy picit is figyelsz az etrendedre. (en utana az egytanyer módszert hasznaltam, mindenbol max egy tanyert, es napi 5x keveset ettem, viszont bármit, és minimum 2, de inkabb 3 liter teat ittam (persze nem cukrosat)


sok sikert, és kitartást!

2008. dec. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A nagyfiam 117 Kg-ról fogyott le 77 Kg-ra 8 hónap alatt. Dietetikus állította össze a diétáját (max. 1500 Kcal/nap), és csak biciklizett mellé, nem sportolt komolyabban.

Sajnos a bőre nem tudta követni a gyors fogyást, ezért még egy év után is lóg itt-ott.

2008. dec. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Mivel sok rajtad a felesleg ezert az elso idokben tobbet fogsz fogyni, ami szepen lelassul a vegere.

Valaki irta elottem, hogy csak biciklizett, komolyabbat nem sportolt, ha engem kerdezel a biciklizes ha jol csinalod teljesen jo es eleg.

A lenyege annyi, hogy naponta reggel eves elott tekerj le 40-60 percet 115-130-as pulzustartomanyban.

masreszt viszont figyelj oda a kajara, mert anelkul nem megy. Sokan ajanljak a 90 napos agyremet, de ha ram hallgatsz akkor elolvasod ezt(hozzaerto irta, nem kamu): [link]

Masreszt ez sokat segithet a kezdetekhez: [link] (par oldal az egesz, de nagyon jo iras.)

Ne valaszd a konnyebb utat, mert azzal nem fogsz fogyni!

Kitartast es sok sikert kivanok neked!

(Tigi)

2008. dec. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát "tigi" nem tudom... nekem sok ismerősöm, (köztük anyám is) 90 napossal fogyott rengeteget, szóval emberfüggő-.-,
2008. dec. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

Attol hogy fogyott vele az nem jelenti azt, hogy jo is...

Nem mindegy hogy izombol fogysz vagy zsirbol es hogy melyikbol mennyit.

Fogyok en neked egy nap alatt 2 kilot is jol hangzik nem? Csak az a bibi hogy az a lefogyott 2 kilo nem zsirbol lesz. Ez olyan dolog hogy mennyiseg vs minoseg. Mert fogyni mindenki tud, de minosegi fogyast nagyon kevesen. Ha csak az a lenyeg, hogy barmi aron kevesebbet mutasson a merleg akkor arra teljesen jo a 90 napos dieta.

(Tigi)

2008. dec. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!