Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 18-24 órás müszakban dolgozok....

18-24 órás müszakban dolgozok. Hogy oldjam + a 90napos diétát ha éjjel, nappal ébren vagyok?

Figyelt kérdés
Ha éjszaka dolgozok ugyan úgy étkezzek mint nappal?Ki lehet-e egészíteni köztes étkezésel?
2009. jan. 2. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Te ne csináld a 90 napos diétát, azt az átlag életmódot folytató embernek tervezték. Helyette fordulj inkább dietetikushoz, aki a te speciális eseedre tud tervezni egy étrendet.
2009. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kezeld úgy az éjszakát, mint ha az lenne a nappal, de a 90-est én nem csak neked, de senkinek nem javaslom önmagában. Szerintem hatékonyabb lenne, ha rendszeresen egy normál étrendet folytatnál (3x étkezés, amihez tudsz, zöldség, bőséges vízfogyasztás, és mellé valamilyen mozgás, ez bármi lehet, órákig tartó kirakatnézegetés és bevásárlás, tánc otthon, vagy akár 2in1 módszer panelban lakóknak: alsó szomszéd bosszantó ugrálókötelezés, futás, vagy bármi más torna...). És mellőzd a chips-féléket meg a nagyon édes édességeket.
2009. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen dietetikus.

O majd szemelyre szabottan megmondja a frankot!

(Tigi)

2009. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat meg fontolom.
2009. jan. 2. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!