Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Elkezdeném a 90 napos diétát,...

Elkezdeném a 90 napos diétát, de sajnos nincs időm főzni! Csak rendelni tudok de nem sok ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
A Gastroyal kihozná az egész heti menüt 8900-ft ért,de én ezt kicsit sokallom. Vagy ez nem drága?Mert a havi adag 35.600 lenne!
2009. jan. 6. 09:06
 1/4 anonim válasza:
100%

Nem feltétlenül kell főznöd. Én is dolgozom, de megoldom egyszerűbb ételekkel. Kicsit egyhangúbb, de megoldható. Ugye a reggeli mindig gyümi. Fehérje: főtt tojás, virsli, párizsi, trapista sajt, sültcsirkecomb. Amit főzni-sütni kell előző este szoktam gyors megcsinálni. Zöldségnapon: paprikáskrumpli, főttkrumpli, petrezselymeskrumpli, rizs, rizi-bizi, pároltzöldség. szénhidrátnapon szoktam tésztát vagy egy szlet pizzát enni. Nekem sincs sok időm este se főzni, de ezek hamar kész vannak vagy nem kell vele vacakolni.Gyüminapra gyümisalátát szoktam csinálni, így nem olyan unalmas egy-egy gyümölcs.Szerintem így olsóbban meg lehet úszni.Összegyűjtöttem a netről rengeteg ételt, mit mikor lehet enni,ha gondolod add meg emailcímed és elküldöm.

Én 2-án kezdtem. Egyszer már fogytam vele másfél hónap alatt 7kilót és 5évig nem jött vissza, de leszoktam a cigiről és most újra kinlódok. Sok sikert!

2009. jan. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én hétfőn kezdtem el és én suliba járok ezért gondoltam volna jónak a rendelést, de miután kiszámoltam az árat azt mondtam köszönöm ebből nem kérek:) Ezért énis elöző este egyszerű dolgokat összeheppentek:-)
2009. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
helo! örülnék ha nekem is elküldenéd az e-mailemre azokat az ételekt mert lassan kifogyok az ötletekből... köszike hege10@freemail.hu
2009. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Juj főzni tényleg nincs időm,10-től 10-ig dolgozom :-( Akkor nem csak szerintem drága. Köszi a kommenteket!
2009. jan. 8. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!