Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nemrég kezdtem a 90 napost,...

Nemrég kezdtem a 90 napost, ma keményítő napom van, de megettem 2 szelet rántott sajtot. Nagyon bezavartam vele, ugye? :/

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 16:10
 1/5 anonim válasza:
52%
Igen,és gondolom még az elején vagy!Ha keményitö nap van akkor az van
2010. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
35%
ha nem tartod be pontosan a dolgokat,akkor miért csinálod???így nem lesz semmi értelme,hogy csinálod,mert nem fog használni
2010. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
A 90 napos diétának amúgy sincs semmi értelme. Csupa szénhidrátot viszel be és csak egy nap fehérjét, ami azt jelenti, hogy a fehérje szükségletedet az izmaidból fogja pótolni a szervezeted. Könnyebb leszel, de csak azért mert izomból fogysz. De nem folytatom, annyi helyen le írtuk már.
2010. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

100%-ig egyet értek 17:53-al


butaság bele kezdeni, és nem értem miért nem értik meg, de majd rá jönnek a maguk kárán!:S Ha kicsit ésszerűen át gondolnátok, rá jönnétek, hogy nem okés az egész!

2010. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A rengeteg nevet viselő, legtöbbször semmilyen haszonnal

nemjáró, hókusz-pókusz felesleges önsanyargatás! Legjobb

módszer amit bátran ajánlok bárkinek: döntse el hány %-ot akar leadni a saját testsúlyából, annyi %-ot vegyen le a napi kaja mennyiségből! Három hónap alatt leadtam tíz kilót, ami plussz haszon, már nem is igénylem a több kaját! Egyetlen feltétel: megfelelő önakarat!

2010. nov. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!