Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Imádom a hagymát. Ha gyümölcsn...

Imádom a hagymát. Ha gyümölcsnapon megkívánom, ehetek hagymát, csak simán naturba? Minden nélkül. Vagy akkor nem lehet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 18:09
1 2
 11/15 anonim válasza:
83%

1.Még mindig sokkal jobb ha a 90 napos diétával lefogysz 40 kilót, elkezdesz mozogni, és pszichésen is jobban érzed magad, mint ha belehalsz a súlytöbbletbe.

2. A "normális" étkezéskor sem eszel minden nap mindegyik féle kaját, főként nem abban a mennyiségi eloszlásban ahogyan kellene!!!

3. Az öcsém kétszer csinálta végig a kilencvennapost, közötte szünetet tartott. 48 kg fogyott le, a közepe táján elkezdett mozogni. Azóta is focizni jár kétszer egy héten. Semmit nem hízott vissza, semmilyen egészségkárosodást nem szenvedett.

4. Egyél hagymát nyugodtan :D.

Vélemény: Ha valaki már odáig eljut, hogy fogyózzon, akkor felismerte, hogy az egészsége és a kinézete érdekében meg kell hozni az áldozatot. Ez pedig elismerést és biztatást érdemel, nem pedig b...szogatást!!

Mindenki másban találja meg a sikert, a kedves sportoló hozzászóló meg kocogjon tovább innen!

2009. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%

"Ha valaki már odáig eljut, hogy fogyózzon, akkor felismerte, hogy az egészsége és a kinézete érdekében meg kell hozni az áldozatot. Ez pedig elismerést és biztatást érdemel, nem pedig b...szogatást!!"

Akkor is ezt mondanád, ha az illető, aki fogyózni akar, csont és bőr? Ugyanis van itt olyan kérdés is...

2009. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%

A mindenki felett álló, roppant okos első válaszolónak!

Hogy jössz te ahhoz, hogy ismeretlenül bárkit is agyrokkantnak nevezz??? Azt hiszem a te fejedben van némi probléma!!! Te nem segíteni jössz ide, hanem kötözködni! Kicsit frusztrált vagy! Esetleg ajánlhatok egy jó pszichológust vagy csak adnék egy jótanácsot?! Cseréld ki az elemet és utána megkönnyebbülsz, már ha van gusztusod saját magadhoz!

2009. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%

"""A mindenki felett álló, roppant okos első válaszolónak!

Hogy jössz te ahhoz, hogy ismeretlenül bárkit is agyrokkantnak nevezz??? Azt hiszem a te fejedben van némi probléma!!! Te nem segíteni jössz ide, hanem kötözködni! Kicsit frusztrált vagy! Esetleg ajánlhatok egy jó pszichológust vagy csak adnék egy jótanácsot?! Cseréld ki az elemet és utána megkönnyebbülsz, már ha van gusztusod saját magadhoz!"""



Köszönöm rettentő sokat érő kommentedet! Sajnos el kell keserítselek, hogy nem lett senki agyrokkantnak nevezve:( A véleményem annyi, hogy a gyomrot kikészíti az ilyesféle táplálkozás, de többet a 90napos kérdésekre nem válaszolok, és megnyugtatlak kedves válaszoló, hogy most írtam kb. 2.szor a 90naposhoz kommentet. Minden jót, kívánom hogy az életben hasonló sikereid legyenek mint eddig!


Evo

2009. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha valaki már odáig eljut, hogy fogyózzon, akkor felismerte, hogy az egészsége és a kinézete érdekében meg kell hozni az áldozatot. Ez pedig elismerést és biztatást érdemel, nem pedig b...szogatást!! ----> Kedves hozzászóló!

Szívemből szóltál!:)))

csak én itthon pont az ellenkezőjét kapom...:(

HOgy dagadt vagyok, mekkora a fenekem, uristen hogy nézek ki...?

nem a legjobb biztatásnak, viszont olyan düht kelt bennem, hogy csak azért is megcsinálom és megmutatom hogy képes vagyok rá!

egyébként meg nem 100 kilorol akarok lefogyni, hanem 63rol 53ra. amig darázserekam volt lapos hasam vékony lábam, nem kaptam itthon visszajelzést hogy milyen csinos vagyok! majd meglátjuk mit szolnak, ha feljön rám a tavalyi nadrágom!:)

2009. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!