Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Miért annyira fontos, hogy...

Miért annyira fontos, hogy napi 2-3 liter folyadékot megigyunk?

Figyelt kérdés
Én nem igazán figyelek rá, de szerintem napi egy-másfél litert iszom. Ha diétázok, mitől lesz jobb, ha többet iszom?
2011. jan. 21. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Átmossa a szervezeted, könnyebben ürülnek a fogyás következtében felszabaduló méreganyagok és hidratál, ami génybevétel esetén fokozottan fontos.
2011. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem csak diéta alatt kell ennyit inni,hanem mindig.Ennyire van szüksége a szervezetednek,hogy:Ne száradj ki,ne menjen tönkre a veséd,ne száradjon ki a bőröd,stb.
2011. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
másodiknál a pont
2011. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha jól tudom a test 80%-a víz... Ezért kell sokat inni, hogy fenntartsd a normális vízháztartást.
2011. jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt tele lesz a gyomrod, így csökkenti az éhségérzetet, másrészt meg nem, vagy nehezebben lesz majd veseköved, vesehomokod, mert a víz kimossa.
2011. jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"másodiknál a pont"


Köszönöm az önjelölt pontozóbizottságnak, hogy nekem nem ad hitelt.

Holott én a kérdésre válaszoltam, ami az volt, fogyókúra altt miért jó többet inni.

Amit a második írt, azt még egy szobapáfrány is tudja. Vagyis kellene :)


Első voltam.

2011. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kell annyit inni, annyira van szükséged. Kb. a felét élelmiszerekkel viszed be, pl.: levesek, de a gomba, dinnye, brokkoli 90% is víz.
2011. jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

SZÍNTISZTA vizet 2-3 litert kell inni naponta. Ebbe nem tartozik bele az ételből bevitt víz!


Amúgy rengeteg egészségügyi probléma forrása is a kevés folyadékfogyasztás! Pl fejfájás

2011. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy van, ebbe a 2-3 literbe nem tartozik bele az ételből bevitt víz, ezt azon felül kell fogyasztani. Mondják úgy is az adagolást, hogy a nap folyamán kb 6 nagy pohár víz.
2011. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tanultam, hogy 1,5-2 l az, amit tisztán vízből kell bevinni a maradék 1 l mehet másból. Node a lényeg az, hogy a nagyrésze tényleg víz legyen, a többi folyadék már élelmiszer, először meg kell emészteni, mielőtt tiszta folyadékként felhasználná a szervezet. Ahogy másik is írják, nem fogyókúra alatt fontos, hanem mindig. A fogyókúrás topikban azért láthatod szinte mindenhol megemlítve, mivel igyekszünk az egészségesebb életmódra ösztönözni titeket, aminek része a megfelelő vízfogyasztás. Egyébként a víztől rugalmas lesz a bőröd, tisztítja a vesét, méregtelenít, segíti az emésztést, nem fogsz elsavadosni (mármint a gyomrod :)), növeli a koncentráció és teljesítőképességed. Nem utolsó sorban pedig, ha nem fogyasztasz kellő folyadékot, nem jut elegendő oxigén az agyadba.
2011. jan. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!