Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mért nem indul be a fogyás...

Mért nem indul be a fogyás 3hét után, a 90 napos diétával?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel elkezdtük 3 hete a 90napos diétát,és ma álltunk először mérlegre.Ugyanannyi a súlyunk,mint 3 hete.
2007. jún. 1. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy a mennyiségekkel volt a baj? Próbáljatok kevesebbet enni a megengedett élelmiszer csoportból.

Persze az is számít, hogy hány centi magassághoz, hány kilóból szeretnétek lefogyni, de a 90 naposnál pont az elején nagyobb a fogyás és utána lassul a tapasztalataim szerint.

2007. jún. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nem tudom miért nem fogytál! Én 11 nap után 3 kg-ot fogytam .Igaz szigoruan vettem minden napot.Sok sikert!
2007. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Ne keseredjetek el! Én is a 3. hét vége felé járok, és még semmit sem fogytam (6 kg feleslegem van). Kevesebb súlyfeleslegnél szerintem nehezebben indul meg a fogyás.
2007. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ahogy előttem írták: alacsony súlynál + ha valaki már szült és + a kor előrehaladtával egyre keservesebb a fogyás. Ezt magamon tapasztalom, 20 évesen simán fagyi diétával :) 1 hónap alatt lefogytam 10 kg. Szülés után 25 évesen csak éhezéssel sikerült 5 kg-tól megszabadulni. 35 évesen pedig már sem diéta sem sport nem segít :( . De kitartóan próbálkozom :).

A 150 kg-os ismerősöm viszont könnyen lead diétával 10-20 kg-ot, viszont nem látszik meg rajta.

2010. febr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ezért nem kell diétázni. Ha vigyáztál magadra és mégis picit teltebb vagy, az genetika. Annak békét kell hagyni, ha a párod elfogad, jó, ha nem, akkor keress olyat, aki elfogad. Hajrá !
2010. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 168-170 cm vagyok és 80 kg. A párom így is imád, pedig mellette szedtem fel 8-10 kg-ot. Viszont nem őt, hanem engem bánt a túlsúly, hogy az induló súlyt is utáltam és még arra rájött a plusz háj...Először is magadnak tetszél, az kisugárzik másokra is! Ma van a 4.napom, -1kg. Azt mondják először pörögnek a kilók lefelé, aztán belassul. Remélem a lassulásnál is heti 1-1 kg lecsúszik. :)
2011. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!