Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit tegyek, hogy meginduljon...

Mit tegyek, hogy meginduljon a súlyom lefelé? 92-ről indultam, 3 hete csinálom és 90-nél tartok. Lesz ez ettől jobb is?

Figyelt kérdés
2008. jan. 27. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
méregtelenités!!
2008. jan. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De lesz ám! Csak légy türelmes és kitartó. A nyáron én is nagy súlyról indultam, és veled ellentétben kb. 1 hónapig állt a súlyom. Már épp feladni készültem, mikor megindult lefelé. Azóta 20 kg minusznál tartok. Gondolj arra, meghízni se 2 hónap alatt híztál meg 90 kilóra. Hagyj időt magadnak. Azért is érdemes szép lassan fogyogatni, mert a szervezetedet nem viseli meg annyira, és a bőrőd sem fog lógni. A hírtelen fogyásnál ugyanis sokszor megereszkedik a bőr. Ha 3 hét alatt 2 kilót dobtál le, akkor az a kúra hatásos.
2008. jan. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen lesz,csak tartsal minden be ahogy kell enni,es sot ha gondolod meg sportolhatsz is,aerobik
2008. jan. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mozogsz, több is le mehet rólad! :) De azért azt ne felejtsd el, hogy az egészséges fogyás a heti fél kiló minusz. Nopersze aki molettebb arról úgyis több megy le eleinte.
2008. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!