Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » (90 napos diéta). Milyen...

(90 napos diéta). Milyen mellék hatásai lehetnek? Ki mennyit fogyott hétről hétre, hónapról hónapra?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, szeretnék legalább 15-20 kilótól megszabadulni. Eddig 5 kilót fogytam, kb 2 hét alatt, de reggelente hányingerem van, suliban is volt, reggelente csak gyümölcsöt eszek, általában egy banánt... próbálom betartani pontosan, és keveset is eszek, igazából nem nehéz, mert nem mindig kivánom az ételt, csak az zavar, hogy néha rosszul vagyok...

Nektek hogy sikerült? Mi a véleményetek? előre is köszi :)


2011. márc. 19. 00:20
 1/8 A kérdező kommentje:
ja, és még eljárok edzeni is, ha az időm engedi... (elég sokáig vagyok suliban, és sok a házim is...)
2011. márc. 19. 00:25
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyjábóla többiek is ezt kérdezték'

Nézd meg a többi választ!

Ne kérdezd ugyanazt!

Am nincs kedvem még egyszer leírni!

2011. márc. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%

szerintem az nem normális, hogy valaki folyton szédeleg, hányingere van. el kéne rajta gondolkodni, hogy mégse díjazza a szervezeted a 90 napos hülyeséget.

olvasd el ezt: [link] és rájössz, mi a gond.

2011. márc. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én pont most vagyok az 1. hónap végén, és eddig 6 kilót fogytam úgy, hogy nem mindig tartottam be :))
2011. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
na, gratula, nekem 5 kilo, nem megy vissza, max 1 kilokat ingadozik, ha eszek vmit, de masnapra mar vissza megy a fogyott sulyom :)
2011. márc. 19. 21:10
 6/8 anonim ***** válasza:
barátnőmnek visszament, mikor rendesen kezdett enni... mert ezt az életmódon nem folytathatod örökké... biztos csodás érzés fogyni és fogyni, de a barátnőmet összetörve látva, hogy dupla akkora mint volt, hát elgondolkodom rajta...
2011. márc. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én végig csináltam 3 éve és nem híztam vissza semmit, csak most, a terhességem alatt. Ezért megint csinálni fogom. Szerintem szuper még akkor is, ha nem tartod be szigorúan.
2011. márc. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
el kéne olvasni a belinkelt oldalt hogy ne tegyétek tönkre magatokat!
2011. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!