Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Milyen fogyókúrás gyógyszert...

Milyen fogyókúrás gyógyszert ajánlanátok amitől pár kilót letudnék adni gyorsan?

Figyelt kérdés
Ne ítélkezzetek légyszi esetleg fogyókúrás gyógyszereket tudnátok írni amit gyógyszertárba is lehet kapni és nem pedig rendelni kell?
2011. márc. 21. 14:02
1 2
 1/17 anonim válasza:

Ha lenne ilyen gyógyszer, nem lenne túlsúlyos ember. Szerinted "kínozná" tornával és diétával magát bárki is, ha néhány ezerért meg lehetne venni a hőn áhított karcsúságot? Ilyen nincs.

Olyanok vannak, amik serkentik az anyagcserét, így hosszútávon diéta és mozgás mellett hozzájárulnak a fogyáshoz, de olyan nincs, hogy bekapod és máris olvadnak a kilók. Nem véletlen vannak a "csodaszerek" dobozaiban az ajándék mintaétrendek és tippek....

Szerintem ez placebó.

2011. márc. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Oké értem és ilyen anyag csere gyorsítót tudnátok ajánlani mert nekem elég lassúcska?
2011. márc. 21. 14:14
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem inkább ésszerű diéta és több mozgás kellene? Ha leadod is a felesleget valami bizonytalan hatású bigyóval, akkor az abbahagyása után, ha ugyanúgy eszel és nem mozogsz, azonnal visszahízod. Ez nem megoldás.
2011. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem is lassú volt az anyagcserém, elhatároztam hogy elkezdek diétázni és SPORTOLNI, tartom is magam hozzá.


LÁSS CSODÁT, 2 hónap alatt teljesen rendbe jött az anyagcserém (eddig 3 naponta voltam nagy wc-n, most van hogy naponta 2x!) és még fogyni, formálódni is kezdtem.


Kevesebb csoki, süti, rágcsa, chips, üdítő, gyors kaja, mirelit cucc....


Tényleg ennyi a recept.

Meg ugye ehhez első lépésként a lustaság legyőzése, pár szem tabletta meg "csodabogyó" semmit nem fog megoldani higgy nekem.

2011. márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ha felgyorsul az anyagcseréd, az sem 100%-os garancia arra, hogy lefogysz

lassú anyagcserével is lehet valaki karcsú, ismerek ilyet, és gyorssal is kövér - ilyet is ismerek


egy dologt nem szabad, beavatkozni mesterségesen a természetes folyamatokba, mert azzal taccsra lehet tenni jó időre

2011. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
DE én akkor is beavakrok avatkozni és ne mondja meg nekem senki mit csináljak kérdzetem valamit nekem nemkell a mellé beszélés lelehet lécelni ha papolni akartok leis szop-hattok keresztbe a kis szűzies fasz-szo-pó beszédetetekkel büdös-kis kur-vák
2011. márc. 21. 15:58
 7/17 anonim válasza:
Ezt betudjuk az IQ-dnak na meg a kisebbsegi komplexusodnak! :D gratlalok IQ bajnok! buszke lehetsz magadra. remelem egesz eletedben rajtad marad a sulyfelesleg! ;) de inkabb nyugtatot kene szedj,te idegbeteg tepsi! :D mindenesetre jot rohogtem,olyan vagy,mint az idegbeteg kismalac!
2011. márc. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Fú, csatlakozok, remélem jóóóó dagadt hájas, lassú emésztésű koca vagy és úgy is maradsz egész életedre :DDDD
2011. márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Allegra67 válasza:
100%

Igazán , kedves reakció:P Az előttem szólók SEGÍTENI akarta neked.

Én inkább azt javaslom feküdj be Sümegre . 1-2 hét kórházi koszt a problémád is megoldja és mentálisan is kikezelnek.

2011. márc. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Allegra67 válasza:
*akartak
2011. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!