Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki leírná nekem, hogy mi...

Valaki leírná nekem, hogy mi is pontosan a 90 napos diéta?

Figyelt kérdés

Melyik nap miket kell enni?esetleg egy minta étrend?

Kerestem már a neten is de mindenhol összevissza van leírva.Lehet ezzel fogyni?tapasztalatok?előre is köszönöm a választ


2009. márc. 5. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

mindmegette.hu-n rendesen le van írva

Ne várd, hogy bemásoljuk az egészet.

1. nap : fehérje

2. nap : keményítő

3. nap : szénhidrát

4. nap: gyümölcs


Lehet víznapot tartani a gyümölcsnap után, de ezt elég egyszer egy hónapban, vagy el is hagyható. Reggelire minden nap csak gyümölcsöt szabad enni. A diéta mellett renegeteget kell inni és mozogni.

Dióhéjban ennyi. mindmegette.hu-n konkrét recepteket is találsz az összes napra ill. hoxán (hoxa.hu) van egy népszerű 90 napos fórum

2009. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

A pontos leírást itt találod:

[link]

Mintaétrendek:

[link]

2009. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Már többször megcsináltam, mindig fogytam vele, nem túl megeröltető, csak hosszú, de kitartással (néha megszegés is belefér) baromi jó eredményeket lehet elérni. Hajrá!
2009. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!