Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Volt egy súlyos balesetem és...

Harang Géza kérdése:

Volt egy súlyos balesetem és hónapokig ágyhoz voltam kötve. A 90 napos diéta mellett heti 4szer 5ször járok konditerembe fogyaszthatok-e fehérjeturmixot? Kizárólag vízzel és nem tejjel. Napi egyszer edzés után az étrend maximális betartása mellett!

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Remélem nem provokáció a kérdés:).

Természetesen fogyaszthatsz,sőt kell is és egy normális diétát meg nézhetnél itt.

[link]

2011. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
felejtsd el a 90 napost..sport, fehérjedús étkezés és kész...a 90 napos szénhidrátzabálástól nem lesznek izmaid
2011. máj. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem provokációnak szántam :-) csak fél év alatt 70 kg-ról 105 kg-ra híztam, pedig addig mondom napi rendszerességgel edzettem, futottam. Szval nem tudom mit tegyek, nem tudom melyik megoldás lenne célravezető, ami nem kerül olyan magas anyagi költségekbe!
2011. máj. 21. 08:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem is fogyaszthatsz és én is ilyen küzdök csináljuk együtt?

2011. máj. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért is ne! holnap kezdem a második 4 napot!
2011. máj. 21. 11:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok én tegnap kezdtem,és blog írok róla,ha érdekel nézd meg :) 90naposetrend.freeblog.hu (egyébként lehet hülye ötlet de nekem a blogolás segít..legalábbis nekem így könnyebb valamiért betartani)
2011. máj. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyébként tegnap volt az első napom és azóta 1 kilót fogytam. (utolsó voltam)
2011. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!