Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ugye nem vagyok túl fiatal a...

Ugye nem vagyok túl fiatal a 90 napos diétához?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el, nincsen sok feleslegem, 4-5 kilót szeretnék fogyni. De ugye nem árthat meg? Vannak ezek a "fejlődő szervezet" szólások. Én 14 éves vagyok, és 1 hónapig fogom csinálni. Szerintetek?

Köszi!

L/14


2011. máj. 23. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:

De igen, megárthat. 14, 24, 54 évesen is.

1. nap - szénhidrátnap - szénhidrát hízlal

2. nap - keményítőnap - a keményítő a szénhidrát egy fajtája - a szénhidrát hízlal

3. nap - fehérjenap - a fehérje zöldséggel jó és szükséges, minden nap így kéne enni

4. nap - gyümölcsnap - a gyümölcsben gyümölcscukor van - a gyüm.cukor szénhidrát - a szénhidrát hízlal, ráadásul még éhes is leszel egész nap


Vagyis 4 napból 3-szor egész nap csak hízlaló kajákat eszel. Mindemellett egészségtelen és egyoldalú. Ráadásul azért 90 napos, mert 90 nap alatt "hat" (azok szerint, akik szerint egyáltalán hatásos), vagyis 30 nap alatt nem. Hiába is fogynál, visszajönne.

Ráadásul sok felnőttnek a 90 napos alatt derült ki a cukorbetegsége, nem véletlenül: a rengeteg szénhidrátevés miatt.


Még egy: 14 évesen nem egyoldalú, egészségtelen diétákat kell csinálni, hanem intenzíven sportolni és egészségesen táplálkozni. A rosszul megválasztott fogyókúra (koplalás) meddőséget okoz (nem lehet gyereked felnőtt korodban), és rontja a tanulmányi eredményt.

2011. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 90 napos diéta egy szörnyűség!

Hizlaló kúra hosszútávon, nem fogyasztó.

Sok embert ismerek, aki lefogyott vele, de mind visszahízta, ráadásul lefogyod az izmaidat az alacsony fehérje bevitel miatt.

Én nem ajánlanám ezt a diétát semmiképp.

2011. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké... nem tudom, sok jót hallottam róla.

Amúgy heti 5x járok futni, rendesen, egyesületben, nem mondható, hogy nem sportolok. Azért köszi a segítséget! :D

2011. máj. 23. 13:59
 4/5 anonim válasza:

Szia:) Simán lehet, hogy hozzá fogsz még nyúlni, ha sportolsz, akkor fölösleges. Este 6 után ne egyél, táplálkozz egészségesen, ne egyél zsíros ételeket, és akkor hagyd abba az evést, amikor a legjobban esik.

Azért vannak a "fejlődő szervezet" szólások, mert így van. 18-20 éves korodig ne kezdj ilyen durva diétába:)

2011. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
megarthat! tul fiatal vagy,es meg novesben is vagy!!!!!tonkre teheted a szervezeted!!egyszeruen egyel ugy ahogy kell! kerd a szulok segitseget!egyel kovetkezetesen es egzsegesen,regelizz bosegesen,ebedelj rendesen(rendes etelt),este 6 utan ne egyel es hagy a fenebe a colat meg a csokikat
2011. jún. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!