Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Terhesség 90 napos diétával?

Terhesség 90 napos diétával?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék kérni!Nem tudom,hogy terhes vagyok-e, mert már 3 hete késik, viszont a teszt negatív!A diétát a 20 napja csinálom, reggel megiszok egy sima kávét, tej és cukor nélkül, később gyümölcsöt reggelizek, de egész délelőtt hányinger hullámok törnek rám, és néha már az ájulás keringet!Van amikor délután is rám tör, de az már enyhébb lefolyású!Már egyszer csináltam ezt a diétát, és akkor nem voltam ennyire rosszul mint most!Mások is vannak akik ennyire rosszul lennének, vagy gyanakodhatok esetleg terhességre?A tesztet egyébként 5 napja csináltam!
2011. jún. 12. 07:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz minél hamarabb. Ha babát vársz meg állj le, mert nem csak magadat teszed tönkre ezzel a nyomi diétával.
2011. jún. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a hülye diéta miatt nem menstruálsz, és a hányinger meg a nemevéstől van. Egy kv, meg gyümölcs egész de.? Gratula!


Inkább egyél normálisan (max. kevesebbet, mint eddig), és sportolj, formásodj. Mensid is lesz, és elmúlik a rosszullét.

2011. jún. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem is a diéta miatt késik a menstruációt,az orvos jól le is fog b.szni ha ez kiderül.hányingered is attól van hogy nem eszel.persze h rosszul vagy mert kinzod magad.
2011. jún. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igen.. lehet, hogy igazatok van,sőt én is arra gyanakszom, hogy a diéta miatt vagyok rosszul, habár a diétát később kezdtem el,pontosan május 24-én, és a menzesz meg máj 18-20 ra lett volna esedékes!Volt már azelőtt is, hogy késett, de ennyit még soha!
2011. jún. 12. 08:37
 5/11 anonim válasza:

Szerintem a két dolognak semmi köze egymáshoz. Valószínűbbnek tartom, hogy hormonális gondjaid vannak, ahogy írod volt már ilyen korábban is. A reggeli natúr kávétól én is hánynék...

A 90 napos diétáról meg csak annyit, hogy nem tilt semmilyen jellegű táplálékot, csupán meghatározza, hogy melyiket, melyikkel edd. A gyümölcs evés pedig, már bocsánat, de igen egészséges, és méregtelenítő hatású. A nyers zöldség és a főtt, sült, párolt hús együttese is nagyon jót tesz, gyakrabban fogyaszthatnák az emberek.

Én végigcsináltam a 90 napos diétát, 17 kg-ot fogytam , és megszűntek a közérzeti, eü gondjaim, amik a túlsúlyból adódtak. Azt pedig sehol sem írják, hogy nem lehet mozogni közben.

2011. jún. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Negatív teszttel nem hinném, hogy normál terhes lennél, a HCG hormon ugyanis az idő előrehaladtával egyre több a szervezetben a terhesség előrehaladtával. Amire gyanakodhatsz elmaradt vérzés és negatív teszt esetén az a méhen kívüli terhesség! Sürgősen nézesd meg magad, mert az nagyon veszélyes!!!
2011. jún. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha "90 napos diétát" tartasz, akkor feltehetően sz.arul eszel.

ez ugye neked nem jó, mert fehérjehiányos állapotban tartod magad.. nem mennék bele a részletekbe, utána lehet informálódni..

ez egy dolog, a tested elviseli nem csak 3 hónapig, de hosszabb ideig is..

viszont esetleg egy magzat nagy hátránnyal indul a fajtársaival szemben, ha épp a legintenzívebb fejlődési szakaszában tápanyaghiányok vannak..

ilyen állapotban sok ember külön odafigyel az egészségére, ami nem rossz ötlet amúgy.. :)

2011. jún. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy akkor kib aszott gyorsan hagy abba az amúgy is fos diétát!
2011. jún. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hozzászólást!Ma már megpróbáltam reggelizni egy keveset.. igaz a gyümölcs most is megvolt, csak megvártam hogy elteljen két óra hossza!Most is megvan a hány inger hullám, csak nem olyan intenzíven, mint pl tegnap!Semmi arra utaló jelt nem észleltem, hogy terhes lennék, persze ettől függetlenül elmegyek orvoshoz!
2011. jún. 12. 12:41
 10/11 anonim válasza:

Terhesség alatt nem ajánlatos a 90 napos diéta, viszont az nem árt, ha az elválasztást az étkezéseknél csinálod. Pl. reggelire csak fehérje, ebédre szénhidrát stb...


A hányinger simán lehet egyébként a diétától (is). Vki nem bírja a sok gyümölcsöt, mert sok a gyomorsava, és ez csak ront a helyzeten. Vagy ha ingadozik a cukrod, az is okozhat szédülést és hányingert.


És hogy vajon terhes vagy-e:

Szoktad mérni a hődet (ébredési hő, régi fajta hőmérővel, szájban)? Ha magas, 36.7-nél magasabb, akkor lehet, hogy babát vársz. Csinálj még egy tesztet, vagy menj el orvoshoz, ő majd megmondja a tutit! :)

De amíg nem tudod, hogy mi van, addig ne diétázz, mert az nagyon árthat a babának!!!

Majd írj, hogy mi a helyzet!

2011. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!