Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Milyen tornával lehetne lefogyni?

Milyen tornával lehetne lefogyni?

Figyelt kérdés
115Kg vagyok a 195 cm magasságomhoz és ez nagyon sok.Milyen tornával lehetne leadni annyit hogy a test súlyom 60-70Kg között legyen?És lehetőleg a bőröm se maradjon megnyúlva
2011. jún. 24. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:

akármit kezdesz el mogzogni fogyni fogsz.

szóval lehet az úszás,kocogás,norbi torna stb.

2011. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Ajánlóm neked a Zumba Fitness tornát,nagyon hatásos. Én 3 alkalom alatt 1-2 kilót fogytam,ha mindent beleadtam.

Alkalmanként 1000 forint.

De van 5 alkalmas bérlet is ami 3800 forint.

(Megéri mert alkalom = 500 forint,de ehelyett csak 3800 forint.)


Gondold meg :)

2011. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


de hát egyértelmű,hogy mellette a táplálkozásra is oda kell figyelni,és szerintem önmagában a tornával nem tutsz 50 kg-ot leadni,teljes életmódváltás kell,és javalolom az edzőtermet,ahol egy külön edző összeállít egy edzéstervet.

2011. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Várjá, kibontom mert nem eszi meg ...


"de hát egyértelmű,hogy mellette a táplálkozásra is oda kell figyelni,"

Jelentése: Nem kell annyit zabálni. Pont.



"és szerintem önmagában a tornával nem tutsz 50 kg-ot leadni,t" Jelentése: Nem kell annyit zabálni.



Ha ezeket betartod tényleg lefogysz.

2011. jún. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Minek kéne lefogynod? 60-70 kiló ehhez a magassághoz szerintem kevés!!! max 100 kiló lenne neked az ideális.
2011. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert elég sok rajtam a zsir.És elég nagy a hasam,combom lában is
2011. júl. 6. 19:27
 7/10 anonim ***** válasza:
ha sok rajtad a zsír, akkor szálkásító étrenddel tudod elhasználni. közben annyi edzés kell, hogy minél kisebb legyen az izomveszteséged (ami átlag embernél amúgy sem különösen jelentős, hisz nincs túl nagy izomzat ami leépülhetne)
2011. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
19:20 ezt komolyan mondod? én is 195cm körül vagyok,+kondi és alig vagyok 85-90 kiló és rajtam is van elég zsír!
2011. aug. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szia.

sztem az úszás lenne számodra ideális kezdetnek, mert az nem annyira megterhelő a nagyobb súlyt cipelő izületeidnek.

jó még a kondiban az elipszis is, az olyan mint a futás, csak izületbarát. ha megerősödsz egy kicsit, javul a kondid akkor akár otthoni torna dvd-re illetve ami a legjobb az futás.

2011. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a legjobb a futás, mert nem túl sok energiát éget? ezt adom, csak ebben az értelmezésben az a jó, ami mozgás sok energiát emész fel.
2011. aug. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!