Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha délelőtt péksüteményt...

Ha délelőtt péksüteményt eszek, de déltől betartom a diétát ugyan úgy lemegy a felesleg ezek szerint (amit lejjebb megírok). Nem? Főképp, ha naponta edzek mellette.

Figyelt kérdés
El szeretném kezdeni a 90naposat.10Kg-t kellene csak fogynom. Comb/fenék/vádli. Délelőtt nem tudok gyümölcsöt enni, csak egy péksüteményt. De ahogy olvasgattam, azt szűrtem le az egészből, hogy nem a szétválasztás a lényeg, hanem, hogy nagyon kevés így a kalóriabevitel.nem?Ne írjátok, hogy de akkor teljes kiőrlésű legyen.Iskola menzán nem tudok reklamálni a teljes kiőrlésért.
2009. márc. 27. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

ha délelőtt eszel szh-t és du már csak fehérjét....

de NEM 90 napos diétát

és kevesebbet eszel mint eddig

és mozogsz

FOGYNI FOGSZ...

2009. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Diétában péksüti? Anyám borogass!

Cukrot nem eszünk diéta alatt mert hizlal mind1 mennyi kalória akkor is. A szervezet elraktározza zsírnak ugyanúgy ahogy a lisztet is. Ha van egy célod (-10kg) akkor ne kifogásokat keress, hanem próbáld elérni azt. Hidd el menni fog ha valamit nagyon akarsz azt meg tudod csinálni. Amig az étrendedben ilyen dolgok vannak csekély az esély a sikerre.

2009. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vagy vegyél a péksüti helyet pl Jó reggeltet van már cukormetesebb is de normálisat is vehetsz vagy pedig este vegyél gyümölcsöt az iskolába.De szerintem ehetsz kekszet vagy valami ilyesmit mert az nem olyan nagy valami annyi cukor kell is szerintem
2009. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha full elhagyja a cukrosat...akkor diéta befejezése után hizza vissza
2009. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tudnál gyümölcsöt enni, ha igazán akarnál. Pl. hétvégén bevásároltok egy jókora adagot. A péksütemény csak fehér liszt és cukor, meg ki tudja, mi még...akkor sem kéne enni, ha nincs diéta. Csak gondolj gy túrós táskára:fehérje és szénhidrát egyben.

Nem egészen értettem, 3-szori étkezésre vagy befizetve a menzán? Vagy a menza alatt a büfét értetted?


Egyébként a 90 napos lényege a szétválasztás! Délelőtt pedig azért kell gyümölcsöt enni, mert főleg akkor emésztünk, és ez nem terheli le a gyomrod+rostokkal is segíti az emésztést.

2009. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Valószínű büfé lehet, mert ha be vagy fizetve, hogy tartod be a diétát? A suliba tuti nem a 90 napos szt főznek...


Szóval, ha nem tetszik, amit ott adnak, vigyél magaddal mást.


Sok sikert!

2009. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Büfére gondoltam.Milyen gyümölcsöket vihetnék akkor?Mert komolyan meg szeretném csinálni.
2009. márc. 27. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Banán, alma, körte, narancs, mandarin, neadj isten avokádó.
2009. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bármit, amit csak kapni lehet! :)
2009. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!