Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van olyan 90napos diéta ami...

Van olyan 90napos diéta ami tényleg használ?

Figyelt kérdés

rengeteg oldalon olvastam róla és mindenhol mást-mást írtak

ha lehet akkor olyan írjon aki már próbálta és bevált neki

,a másik meg szinte minden oldalon más étrend van és nekem valami olyasmi kéne amiben olcsóbb ételek voltak ,mert akárhány oldalon néztem mindig az ilyen speciális termékekről volt szó


2011. júl. 12. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Anyám csinálja de nem 90 napon át hanem folyamatosan de neki ez az egészsége miatt van. Amúgy felejtsd el hogy diétával lehet fogyni. Menj el konditerembe vagy iratkozz be valamilyen yoga tanfolyamra többet érsz vele.

És a kérdésedre a válasz: teljesen alkatfüggő a dolog.

2011. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a kérdésedre a válasz igen, tök eredményesen lehet vele silányítani a testet, direkt fehérjehiányosan étkezve, ráadásul egyszerű szénhidrátokban gazdagon.. de hát, az átlag életkor magas, és a sok életerős ember rátermettebb és egészségesebb mint valaha, úgyhogy csak jó lehet :-"
2011. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Saját tapasztalatból még nem tudom, hogy használ-e, de pár hét és kiderül. Mi most kezdtük a párommal, és bizakodunk. Sokat olvasgattam mindenfélét róla, és más diétákról is. Több oka is van amiért ezt választottam.

Az egyik, hogy nem éhezésről, kalória számolásról, egynemű ételekről szól. A másik, hogy így egy hétből 6 nap főtt ételt eszünk minimum napi egyszer, mert így rá vagyok kényszerítve hogy elkészítsem az ételeket, és hogy ne legye unalmas változatosan is kell csinálnom.

A diéta nagy titka, hogy rászoktat egy napirendre, és nem éheztet ki bizonyos típusú élelmiszerekből, hiszen négy naponta ehetsz pékárút, pizzát, vagy tortát, vagy csokit.

A reggeli gyümölcs fogyasztás pedig szerintem teljesen elfogadható. Sok gyümölcsöt és zöldséget fogyasztunk, és szerintem abszolút nem okoz semmilyen hiányt hogy csak négy naponta eszem fehérjét. Mindemellett nincs nasizás, zabálási rohamok, és kivánósság, mert meg tudom győzni magam, hogy majd holnap ehetek csokit.

2011. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. minden nap eszel fehérjét, csak nem teljesértékűt és keveset.. ettől még nem leszel nyomorék, a test sokkal többet is kibír.. csak ugye egy jó irány affelé.

2. a péksütemény amitől elhíztok vajon miért is jó utána fogyáshoz?

3. kalória számolgatás nélkül.. ha nem figyelsz oda a bevitt energiamennyiségre, akkor mindenképpen zsírfölösleg képződik egy bevitt mennyiség fölött..

4. a szálkásító étrend igencsak változatos, milyen étrend nem az?

2011. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 90 napos diéta egy működésképtelen nevetséges baromság, idiotizmus a köbön. Az a szégyen, hogy vannak még, akik csúnyán be is eszik, és komolyan elhiszik, hogy működhet...
2011. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A harmadik vagyok újra. Én abba hagytam a diétát, mert babát várok:)

A párom viszont csinálja, és fogyott 10 kilót. Jól érzi magát, és lelkesen folytatja. Szülés után én is ezt fogom csinálni.

2011. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!