Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tegnap este ittam alkoholt....

Tegnap este ittam alkoholt. Gondolom ez elég nagy bűnözés Mennyire befolyásolja a fogyást?

Figyelt kérdés
Két feles jéger.
2009. ápr. 11. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
amúgy az alkohol serkenti az anyagcserét. viszont tele van kalóriával :/
2009. ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
És a bor az nagy bűnözés? Megittam másfél deci boros kólát, és 5en ittunk meg 1 üveg bort. Az gond?
2009. ápr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
az, ne igyatok alkoholt
2009. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég sok kalóriát tartalmaz,de ha már megittad,mindegy,folytasd a diétát.
2009. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyira nagy hibát nem követtél el. Csak nézd pozitívan! Gondolom, ivás közben beszélgettél, mozogtál, működött az agyad. Ugyan olyan, mintha aludtál volna, csak legalább élvezted. Ha nem csinálsz belőle rendszert, akkor nem lesz semmi baj. :)
2009. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 maundrel ***** válasza:
szerintem se csinálj többet ilyet, én is elmentem pénteken discoba, és megittam pár korty colát, de már attól is bűntudatom van :( ... de az alkolol elég nagy hiba volt... de, hát most egyszer előfordult.. nem olyan egetverően katasztrofális :)
2009. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem befolyásolja a fogyást, csak számolj a többlet kaloriávak, jót tesz a szervezetnek, de csak mértékel..
2009. ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az alkohollal az a nagy baj, hogy:

1. a tényleges alkoholt ami az italban van a szervezet nem tudja elraktározhatóvá bontani, tehát először el kell égetni és addig más energiát nem használ

2. az ital maga eleve kalóriadús. Szóval van egyszer az h meggátolja az energia elégetését és az h többlet energiával lát el.

Ennek tükrében nézd a dolgokat.

2009. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!