Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos akkor is használ,...

A 90 napos akkor is használ, ha mondjuk 60 kg-ról szeretnék 50 kg-ra fogyni? Mennyivel lassabb ilyenkor a fogyás? Mert hallottam sikertörténeteket, de ők mind jóval nagyobb súlyból fogytak, és többet.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 11:29
 1/3 maundrel ***** válasza:
hát mondjuk ez függ attól is milyen magas vagy, izomzat, csont... stb. Én 63 kilóról szeretnék 53-ra (vagy 50-re) ... még van négy hetem, szerintem az 53 kilót el fogom tudni érni. persze akinek "csak" 10 kilót kell lefogyni, annak később indul meg a fogyás. Minél több a felesleged annál többet fogsz fogyni.
2009. ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem igen:d ésha nemis 10et,de 7et fogyni fogsz.aza három meg már heti3xi edzéssel lemegy:D soksikert
2009. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát akkor próbálkozom tovább. Köszi szépen!
2009. ápr. 22. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!