Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ma vagyok a 69. Napon! Bajt...

Ma vagyok a 69. Napon! Bajt csináltam ha ma kicsit elengedtem magam?

Figyelt kérdés
69.-Napnál tartok!!!!Végre már:D Nehéz volt idáig az út :DDD Ma fehérjenapnál tartok, ebédre ettem egy szelet kenyeret(Megkell hagyni,én minden fehérjenapon ettem kenyeret,sajtal,és leis ment 12Kg!!) Naigen,akkor egy szelet fehér kenyér,10deka párizsi,3Darab baromfi virsli,meg főőve. Ezzel bajt csináltam???Tudom,ma húst kellet volna :( De nincs itthon húsom,sem tojás..Nem bírtam máshoz nyúlni,csak felvágot,és virsli.De ugye nem \'vétkeztem\'? :(((
2009. máj. 2. 13:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Segítsetek légyszíves!! Amúgy én úgy tudom párizsit,és virslit szabad enni.Tehát ezzel nem követtem el hibát,de a kenyér.. az meg ügye mindennap (gyümölcsnap kivételével)Fogyaszható..Tehát nem követtem el így hibát ? Segítsetek,fontos lenne :/ Nagyon elkeseredtem!!!!
2009. máj. 2. 14:29
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vétkeztél, hiszen az adott napnak megfelelően állítottad össze a menüt, s a mennyisége sem volt túl sok. Persze, jobb lett volna, ha csirkemellet eszel, de azért kell a változatosság is, úgyhogy a párizsi és a virsli is belefér. Esetleg a fehér kenyeret kellene mellőznöd, helyette barnakenyeret, vagy teljes kiőrlésű rozskenyeret egyél. Fehérje és keményítőnapon általában én is ettem, lement így is 15 kg. Ebéd utánra szerepel még a leírásban a húsleves is tészta nélkül, ami végülis elhagyható, de én azt mindig megittam. Ha éppen nem főztem előtte, kockából csináltam két dl-t.

Egyébként kitartás, már nincs sok hátra, szerintem a nehezén már túl vagy!

2009. máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A virslit és a párizsit felejtsd el!

Hidd el gusztustalan sz@r mind a kettő.

Ezek szerint te nem tudod miből készülnek...

Én felvágottból csak a drágábbakat veszem meg meg az olyanokat amik nincsenek megdarálva pl főtt tarja.

AZ olcsóbbakba mindent beledarálnak, és elég gusztustalanok...

Hja...

És a fehérjetartalmuk gyakorlatilag nulla, húst is csak nagy szerencsével láttak, viszont van bennük zsír, meg egy csomó ízfokozó meg stabilizátor meg tartósító, amik szépen hízlalnak...

2009. máj. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!