Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Most fejeztem be a 90 napos...

Most fejeztem be a 90 napos fogyókúrát, amivel fogytam 7 kilót. Úgy gondoltam folytatom a Színesleves kúrával 2 hétig, mert még 3-4 kilótól akarok megszabadulni. -ha befejeztem a fogyit, hogyan étkezzek, hogy NE hízzam vissza? -mit egyek és hogyan?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok a 7kilóhoz!Megkérdezhetem,mennyivel indultál,és most mennyi vagy?Egyébként,nekem anyukám sikeresen végig csinálta ezt a diétát,igaz Ö 14kilót fogyott,mert volt neki miböl.És látom napmint nap,hogy sok csirkehúst eszik,rengeteg gyümölcsöt,zöldséget,Kenyeret teljesen elhagyta,maximum havonta Háromszor-négyszer.Cukros üditök helyett,inkább sok ásványvízet iszik.És sportol is rendszeresen.Szerintem a mértéken van a hangsúly,ehetsz mindent,csak keveset.Inkább fehérje (Gomba,hal,hús,tojás,tejtermékek)legyen a több.Cukor kell a szervezetbe,de ami kávéba,teába beleteszel böven elég.Probáld a többi dolgot,édesítövel izesíteni.Lesz olyan íze,mint a cukornak.Na röviden,egésségesen kell étkezni,ami alatt azt értem,hogy sok gyümölcs,zöldség,mozgás,sok fehérje,kenyér elhagyása,cukor minimálisan.Inkább víz üditö helyett.És sohanemlesz gondod a súlyodra:) Remélem tudtam segíteni.Sok sikert a 2-3 kilóhoz még!!

2009. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat,elírtam. 3-4 Kilóhoz:)
2009. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De ne felejtsd el hogy egy fogyókúrához testmozgás is kell, magába a diéta nem mindig hatásos hosszútávon.
2009. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Én is gratulálok a 7 kilódhoz!

Már egyszer végigcsináltam (vagyis nem...) a 90 napost, fogytam 15 kilót, de mind visszajött. Azért írtam, hogy nem csináltam végig, mert ugye szabály, hogy a 90 nap után még 90 napig csak gyümölcs lehet a reggeli. Én ezt nem tartottam be. Pedig ez a titok szerintem.

2009. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem az a titok...

Ez a 90 napos úgy rossz ahogy van...

Nem véletlen hogy se a Norbi se az Alexandra se a Réka nem javasolja... Valszeg ők értenek hozzá úgyhogy nem véletlenül.

Az lehet hogy le lehet vele dobni 15 kilót de a háttérben folyó biológiai folyamatokat hagy ne fejtsem ki...

2009. máj. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tavaly én is végig csináltam és lement 10 kiló rólam és 1 dekát sem híztam vissza, pedig az utána való 90 napot nem is tartottam be. (Pedig igencsak hajlamos vagyok a hízásra.)
2009. máj. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!