Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90napos diétában ki eszik...

A 90napos diétában ki eszik levest?

Figyelt kérdés
Sokkérdést végig olvastam és azt vettem észre hogy mindenki olyat kérdez hogy pl.ehetek sültkrumplit,tésztát,tortát,nápolyit.....stb. de azt a kérdést még nem olvastam hogy ehetek levest!Pedig mindennap fontos lenne a leves és minden napra tudnák példát mondani és érne annyit mint egyes ételek szerintem.
2009. máj. 12. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Miben fontos a leves? Semmi tápanyag nincs benne, max akkor ha valami jól megpakolt raguleves vagy krémleves...

Ha el tudod készíteni a diéta szabályainak megfelelően akkor miért ne?

2009. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ezaz hogy ellehet készíteni és van benne tápérték nagyon is sok de sokan inkább eszik a sok szemetet!!!
2009. máj. 12. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha levesre vágysz, akkor egyél nyugodtan. Én nem szeretem a leveseket, így a diéta alatt sem ettem. Az egyetlen, amit megeszek, az a gyümölcsleves, ami a diétába nem fér bele... :(
2009. máj. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi,én nagyon szeretem és laktatós is!:)
2009. máj. 13. 10:18
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Én is nagyon szeretem a leveseket és igyekszem is beiktatni a diétába így változatosabb az étrend.

Tudnál esetleg valami finomat ajánlani gyümi napra?

2009. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gyümi napon birsalmaleves különféle kompótok persze édesítővel de abból is minimális kell meg fahéj citromlé de az mind megengedett meg ilyenkor tudmixot csinálok így laktatósabb mint ha csak simán felkozkázom és úgy eszemmeg.Remélem segítettem valamit!:)
2009. máj. 14. 12:09
 7/7 anonim válasza:
Igen,köszönöm!
2009. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!