Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Rengeteget ettem, mit csinálja...

Rengeteget ettem, mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Szénhidrátnapom van :D ezt a napot utálom legjobban,nemtudok magamon uralkodni.. elöször jól ment délben ettem gombás szósszal tésztát,gomba nélkül. aztán 2óra felé egy kis pohár fagyit. utánna ettem még egy kevés csokis parányt... sült krumplit is keveset,zsömlét is egy felet :SSS úh desok:S:D:S mitcsináljak??? lefog állni a fogyás????? légyszíves ne gúnyolodjatok hanem a kérdésre,hatudok váalszoljatok:S vacsorára már nemeszem holnap gyümölcsnap. msot leállt a fogyás?????
2009. máj. 12. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Az agyad nem állt még le ilyen kihasználtság mellett?
2009. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát pont nem ilyen válaszokat vártam
2009. máj. 12. 17:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig igaza van...
2009. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem értem mi a kérdés :(


(csalakozom az első 2 válaszolóhoz)

2009. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
istenem..
2009. máj. 12. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, csak hogy képben legyél: Ez amit ettél mennyiségre semmi, a minőségre meg nem is találok szavakat.

Attól hogy szénhidrát nap még nem tömjük magunkat cukros szarokkal! Remélem így már érthetőek a válaszaink.

2009. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
94%

Ne is törődj azzal, aki úgytesz, mintha életében nem zabált volna be úgy istenigazából.

Semmi nem fog történni, mivel a szervezeted már valószínűleg ráállt a gyorsabb anyagcserére, ez is ki fog ürülni. Én ha túlzásba esek, utána mályva teát iszom, ami egy kicsit meghajt, és gyorsabban kiüríti azt, amit nem kellett volna megennem. Persze ez nem azt jelenti, hogy minden nap egyél ennyit, de ha egyszer becsúszott, hát ez van :)

2009. máj. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Velem is mindig a szenhidratnapon tortenik ez. En hashajtoval enyhitek a zabalason vagy majvateaval.
2009. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!