Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Most kezdeném a diétát, de...

Most kezdeném a diétát, de már az elején megakadtam, mert az egyik helyen azt írják hogy háromszor lehet egy nap enni, a másik helyen meg hogy ötször. Délelőtt gyümölcsöt, délután salátát lehet enni plusszba. Melyik az igaz?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy gyakran egyél, és keveset. Legyen sok zöldség (magában is, vagy kevés joghurttal), gyümölcs, igyekezz a kenyeret és zsírt mellőzni, kicsit mozogj, és csak úgy olvadnak a kilók lefelé.
2009. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én hülyeségnek tartom h megvan szabva hányszor lehet enni. Ne azt szabd meg hányszor hanem h mit és mivel és mikor. Ugye alapszabály h 6 után már nem eszünk, és vacsorára valami könnyebbet. Ne a diétára és a szabályokra építsd a nagyobb hangsúlyt, hanem arra h mozogj, sportolj valamit ami kalóriát éget. üdv
2009. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hülyeség az egész.

Egyél kevesebbet mint eddig, és mozogj sokkal többet mint eddig. Nem kell semmi csoda diéta! Csak SPORT!!!!!!!!

2009. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem 3-szori étkezés. Nemrég egy tv műsorban volt egy dietetikus, aki azt mondta, hogy nem tudunk fogyni, ha az inzulin szintünk magas, étkezés után 3-4 órán keresztül inzulint termel a szervezet. Tehát étkezések között 4-5 óra szünet, ami azt jelenti hogy SEMMIT, sem gyümölcsöt sem üdítőt nem szabad fogyasztani, csak vizet.

Kb. egy-másfél hónapja kezdtem, eddig bevált 5 kg-ot fogytam és nem éhezek. Ugyanazt eszem, mint a családom, még néha édességet is, csak vacsorára eszek kevesebbet. De egy fontos dolog 5 óránál több időt nem szabad várni, mert a szervezet az izomzatból fog energiát hasznosítani és lelassul az anyagcsere.

2009. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Naponta a 90 napos diétánál háromszor lehet enni.Én már végig csináltam többször is.Mindennap délig ehetsz gyümölcsöt és salátát,de a normál kaja és a gyümölcs/saláta között elkell telnie egy órának.Délután már csak az adott napnak megfelelő kaját eheted
2009. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!