Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit lehet enni a különböző...

Mit lehet enni a különböző napokon a 90 napos diétánál?

Figyelt kérdés
Ti mit szoktatok készíteni ami az egész család számára fogyasztható és takarékos?
2009. jún. 1. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem szép dolog a családra is ráerőltetni ezt a butaságot.
2009. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tényleg nem szép, csak az a baj, hogy én diák vagyok, így nincs pénzem külön magamra főzni, meg a külön a családra! De ha adsz pénzt rá, akkor megoldom!:P

Nem hiszem, hogy butaság lenne, mivel ők is ehetik ugyanazt csak nagyobb mennyiségben, így ők nem fogynak...

2009. jún. 2. 12:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, elfelejtettem megköszönni: Köszi! (bár nem tartalmazott hasznos infót)
2009. jún. 2. 12:19
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Hello.

Szerintem a szoszos csirkemellt feherjenapon,aki nem fogyokurazik is szereti..Szoval ha feherjenapod van, ezt mindenki ehet korulotted,nagyobb mennyisegben salataval.

Kemenyitonapon ehetsz kukoricas rizst, vagy borsosat, vagy eppenseggel paprikas krumplit,azt ok is ehetik..

szenhidratnapon teszta+szosz

2009. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kipróbálom!
2009. jún. 2. 13:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak a baj az, hogy esetleg, amit leadsz azokon a napokon, amikor nincs szénhidrát az étrendedben, azon a napon vissza is veszed magadhoz, mikor csak szénhidrátot fogyasztasz. Így nem biztos, hogy fogyást fog eredményezni, de hatékonyat pedig biztos, hogy nem.
2009. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2009. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ez tényleg elrettentő! Van benne igazság!
2009. jún. 5. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!