Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 naposon hánykor kell...

90 naposon hánykor kell reggelizni a reggeli gyümölcsöt egyszerre kell megenni v. elosztva délelőttre? és hánykor kell ebédelni ill. vacsorázni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Reggel 7:40-kor kell enni ezt nagyon szigorúan be kell tartani tehát ha buszon, metrón vagy akkor is. A gyümölcsöket érdemes szétosztani Fibonacci számok szerint tehát 7:40, 8:20, 9:30, 10:40 az étkezések ideje. Az ebéd ideje 12:15 perc kivéve nyáron mert akkor 13:15 perc. A vacsora ideje 18:10 perc, de ha két műszakban dolgozol akkor az összes időadathoz adjál hozzá 8-at. Valamint ha ez Új-Zélandon olvasod, akkor vonj ki mindenből 14-et és eszerint étkezz.
2009. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig a diéta leírásában nem írja h. ennyi+ennyi időnként kell enni tehát nincs megszabva vagy nem? ezt hol olvastad?
2009. jún. 22. 21:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is a 90 napos diéta hivatalos oldalán olvastam, tehát biztos, hogy így van.

(egy dietetikus)

2009. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
El ne hidd már!A diétaellenzők szivatják a diétázókat!Komolyan itt már nem lehet tudni kinek higyjen az ember és kinek nem!Figyelj én úgy tudom (a bnőim mondták akik sikeresen lefogytak ezzel a diétával),hogy délelőtt 11-ig csak gyümölcs.Az utolsó gyümölcsevésed után el kell,hogy telljen egy óra.Nem kell,hogy egyszerre megedd,egész délelőtt eheted,de csak 11-ig!!!Vagy ha délig eszed (én már voltam úgy),akkor egykor ebédelj,de ne told tovább egytől.Vacsora pedig sztem olyan 6 körül.Legalább is én úgy csinálom.Bevált.Nagyon sok sikert kivánok neked és kitartást!Ha vmi kérdésed van,írj és megpróbálok segiteni,de ne mindenki hülyeségének dőlj be!Üdv! :)
2009. jún. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2009. jún. 23. 10:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt szeretném még megtudni hogy melyik napokon kell levest inni illetve muszáj? Ha igen akkor milyen,mert láttam h. húslevest ír de én vegetáriánus vagyok szóval azt nem eszem! Kockaleves az jó?A zöldséges is vagy melyik fajta?:P bocsi a regényért XD
2009. jún. 23. 10:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!A 6:20-as vok!Levest csak első napra írják,azaz fehérje napra és csak délre.Állítólag 2dl tészta nélküli levest kell meginnod.Mindegy milyen leves,csak ne legyen benne tészta.Estére már nem kell.Viszont én délre sem szoktam.Sztem nem kötelező.Ha megveszel egy sima tasakos levest,sztem az is jó csak a tésztát ne edd meg belőle!:D Igazság szerint a zöldséget azt a 2.napodon eheted,sztem azt hagyd ki ha eszed a levest.
2009. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!