Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Igaz az hogy a 90 napos...

Igaz az hogy a 90 napos diétát tinik is csinálhatják? és hogy ez egy életmód, azaz egy életen át is lehet csinálni?

Figyelt kérdés
csak mert szeretnék ezzel fogyni, de félek, hogy miután abbahagytam, talán visszahízok. segítség!!!
2012. máj. 13. 19:07
 1/7 anonim válasza:

egy éve megcsináltam és -19kg

csináld nyugodtan mert nem szeded vissza amit lefogytál! én legalább is megszoktam,hogy kevesebbet eszek :)

19/L

2012. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2012. máj. 13. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
90napos diéta nem egészséges,és nem életmód, mint ahogy a nevében is benne van, h diéta, tehát egy bizonyos ideig tart, esetunkben 90 napig, jóformán csak a fehérje nap jó fogyásra, ha belegondolsz a tobbi nap - keményito, szenhidrat nap és vitaminnap- ezek hizlalnak, hisz a szenhidrat raktaraidat táplálják, akkor tudsz fogyni vele, ha tényleg kis adagokat eszel..amúgy meg kétlem, hogy életed végéig tudnad ezt így csinalni, mert ha abbahagyod visszajonnek a kilók..jobb módszer ha életmódot váltasz, sok sok fehérjét eszel így nem izomból fogysz majd hanem zsírból..én életmódot váltottam és 5 hónap alatt már a -21 kilomnal tartok..igaz nemtudom, hogy te mennyirol szeretnél fogyni, de hidd el, életmódváltás a tuti..és a mozgas :)
2012. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 90napos diétában jóformán semmi sincs meghatározva ami a fogyáshoz kell. Azt csinálod amit te beleképzelsz ,ezért lesz aztán egyeseknek fogyás másoknak hízás, megint másoknak koplalás és visszahízás. Az egyedüli konkrétum benne a 4féle tápanyag lenne ,de már az alap elképzelés is hibás mivel 3féle tápanyag van, és abból bizony az egyik a zsír amit nem lehet figyelmen kívül hagyni.

[link]


Ha normális egészséges diétát szeretnél akkor fontos megjegyezni hogy

-napi 5x egyél,

- folyadék, vitamin és zsír bevitelre figyelj

- minden nap sok fehérjét fogyassz

- csak megfelelő minőségű szénhidrátokat vigyél be

- tarts fenn kalória deficitet


Ezek közül a pontok közül gyakorlatilag bármelyik hiányzik már is egy elég tökéletlen diétát kapsz aminek kétes lesz az eredménye.

2012. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 90 napos egy BAROMSÁG!
2012. máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kovi bácsinak van igaza. A 90 napos ökörséget hagyd a fenébe, valami Down-kóros kitalálta és azóta nyomatják hogy milyen hatékony. Hát a fenéket.
2012. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hajni49 válasza:

én is ugyanebben a problémában szenvedek!

1 válaszoló, létszike leírnád a módszered

2013. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!