Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit esztek gyümölcs napon? És...

Mit esztek gyümölcs napon? És hogy bírjátok ki? Mert nekem nem sikerül csak gyümölcsöt ennem. :S

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Reggelről általában, mikor felkelek iszok egy csomo vízet. Aztán elkezdek takarítani,főzni,porszívozni,így az evés teljesen elhúzodik. Mikor leül a család enni,én gusztusosan vágok össze, banánt,almát,barackot,szilvát,és megszóróm natúr kakaóporral. Vagy esetleg kókuszreszelékkel. Azután megint jön a mosogatás, gyerekek után pakolás,stb. És azon kapom magam,hogy 4-5óra.. Ilyenkor általában lemegyünk fagyizni,én viszek magammal friccsen facsart gyümölcslevet,jó hidegen. Azután este megint alma,(vagy nyersen,vagy sülve) marék magvak. Pl van mikor este sorozat közben eszek barackot :)
2009. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
74%
Az első időszakban nekem is nagyon nehéz volt.Először csak darabonként ettem a gyümölcsöt utána rátértem a gyümölcs salátára...de az se jött be igazán,utána kipróbáltam a gyümölcsök összeturmixolását és nagyon bejött! :) Sokkal finomabb és sokkal jobban telít is!És ráadásul hamar meg is van hiszen nem kell minden fajta gyümölcsöt a héjától megpucolni mert a turmix úgyis viszi!Szerintem próbáld ki!sok sikert :)
2009. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
2009. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen!!:)
2009. júl. 6. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
én ma megettem egy csomó barackot, most tökre rosszul vagyo, mindjárt elhányom magam:(
2009. júl. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is ezzel vagyok bajban...hogy ha túl sokat eszek gyümölcsöt akkor rosszul leszek:S
2009. júl. 6. 18:34
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
Újabb bizonyítéka, mekkora baromság ez a diéta: nyugodtan tessék rosszul lenni a sok gyümölcstől, ami ugye nem más, mint tömény sav- illetve szénhidrát-koktél... Nem kívánok nektek refluxot és gyomorfekélyt, de minden esélyetek mevan erre. További jó diétázást!
2009. júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!